Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Üye alımı iki şekildedir :

1 – Tsubasa Türkiye sitesinde üyelikler davetiye ile alınmaktadır. Davetiyeye erişmek için sitedeki  herhangi bir üyeden davetiye maili almanız gerekmektedir. 

                2 – Tsubasa Türkiye sitesinde bir başka üye alımı ise bu sayfanın aşağısında yer alan “ Davetiyi kodu olmayanlar için üyelik kayıt formu ” üzerinden gerçekleşmektedir. Bilgi almak için sırasıyla aşağıdaki videoyu ve altındaki resimleri inceleyiniz izleyiniz.  İzledikten sonra kayıt formu sayfanın altındadır.

 NOT : Hotmail,Outlook,Gmail hesabı dışındaki e-postalarda mail gitmeme durumu yaşanmaktadır.

Bu nedenle Hotmail,Outlook,Gmail gibi uzantılarla başvuru yapmanız tavsiye edilmektedir.

      Bazen Spam kutusuna (Önemsizler) kayıt linki düşebilir. Kontrol ediniz.

 

KAYIT OLMA BİLGİLENDİRME VİDEOSU

 hes
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgilendirme : Üye olanlar ile üye olmayanlar arasındaki FARK nedir ?

ÜYE OLMAYANLAR : Siteye üye olmayanlar üst menüde yer alan bütün konulardan faydalanabilirler. Video izleme,manga indirme gibi her türlü içerikten faydalanabilirler. FORUM kısmına ise kısıtlı erişim sağlarlar. Forum‘da yer alan konuları görebilirler, fakat içerik görüntülemesi sağlayamazlar. Sitenin Sohbet bölümünü görüntüleyebilir,fakat yazı yazamazlar.

ÜYE OLANLAR : Üye olanlar ise yine üye olmayanlar gibi üst menüde yer alan bütün konulardan faydalanırlar. Üye olmayanlardan en büyük avantajları FORUM’a tam erişim sağlamalarıdır. Forum’da açılan,paylaşılan içerikleri görüntüleyebilir, yorum yazabilir, içerik oluşturup paylaşabilirler. Ayrıca Captan Tsubasa dünyasındaki son gelişmelerinden önce haberdar olurlar. Captan Tsubasa dünyasının en popüler oyunlarından Captan Tsubasa 2 Super Striker oyununun Hack kodlarına tam erişim sağlarlar. Onlar için oluşturulacak Canlı Yayın yardim sayfasına özel olarak davet edilirler. Sitenin Sohbet bölümünden faydalanabilirler. Ve daha fazlası için sizleri üye olmaya davet ediyoruz.

NOT : ÜYELİĞİNİZ ESKİ SİTEDE VAR İSE, FAKAT GİRİŞ YAPAMIYORSANIZ ŞİFRE UNUTTUM SEÇENEĞİ İLE YENİ ŞİFRE TALEP EDİNİZ. YİNE SORUN YAŞARSANIZ ” BİZE YAZIN ” KISMINDAN KULLANICI ADINIZI – KAYIT OLDUĞUNUZ POSTA ADRESİNİZİ YAZARAK YENİ ŞİFRE TALEP EDİNİZ.

 Davetiye kodu olmayanlar için üyelik kayıt formu doldurmak için TIKLAYINIZ

Captan Tsubasa Türkiye Yeni Nesil Platformu 2007-2018

Some devlopment work is done by Code Pitch Web Solutions