Hoşgeldiniz! Lütfen Giriş Yapın ya da Üye Olun
>>> 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkesin Okuması Gereken Kurallarımız
SvChatos
キャプテン
**********


Admin Grubu

forum avatarı

Yorum Sayısı: 1,949
Üyelik Tarihi: 16.11.2012
Konu Sayısı: 109
Rep Puanı: 120
Yorum: #1
Sesli - Canlı Müzik Herkesin Okuması Gereken Kurallarımız
1) Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı TsubasaTR® hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2) Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.

3)Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz imzaya ve avatara eklenemez. Bu tür içeriklerde gerek görülürse mesajınız, avatarınız veya imzanız uyarısız silinecektir.

4) Fıkra dahi olsa Türk gelenek ve göreneklerine aykırı yazılar yayınlamak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek; kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren yazılar yazmak ve bu konularda resimler yayınlamak; küfürlü konuşmak, küçük düşürücü laflar söylemek yasaktır

5) Forumda adult kesinlikle yasaktır. Burası bir paylaşım platformudur ve bayan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Adult yada erotik yazılar ve bunlarla ilgili linkler ve resimler yayımlamak yasaktır.

6) Forumda crack serial, hack ve hack unsuru içeren (bir yerin nasıl ele geçirileceği, nasıl çökertileceği vb.) herşey yasaktır.

7) Aynı şekilde forumda, Türkiyede bulunan digital platformlar ve GSM şirketleri hakkında illegal yazı yazmak, şifre vermek, dosya upload etmek ve bunlarla ilgili link vermek yasaktır.

8 )Foruma mesaj gönderirken; boş mesaj göndermek, arka arkaya birden fazla mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, sadece smiley kullanmak ayrıca yeni başlık açarken "yardımmmmmmmmm", "YaRdIm EdeRmİsiz", "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi mesaj konusu ile ilgisi olmayan uzun cümleler ve karizmatik görünsün diye garip şekilli harfler kullanmak yasaktır.

9) Özel mesaj atarak üyeleri rahatasız edici mesajlar göndermek yasaktır.

10)İmzada aşırı büyük fontla yazı yazmak yasaktır. İmzaya resim eklenebilir ancak eklediğiniz resim reklam amacı taşımamalı ve ebatı büyük olmamalıdır.

11) BÜYÜK HARFLE yazı yazmak bağırma anlamına gelir ve fazla kullanmak forumu kirletir ve yasaktır!

12)
Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad, soyad, adres, tel no,msn vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır.

13)
Başka bir site katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı veya bir kurumu küçültücü veya hakaret edici yazılar yazılamaz.

14) Forum ortamına kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı kişisel saldırılar yapmalarına izin verilemez.

15) Forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir.

16) Konular, ilgili konu başlığı altında açılmalıdır. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme taşırlar veya silerler.

17)Yeni başlık açmadan önce, daha önce yazılıp yazılmadığını kontrol ediniz Yeni başlık açarken URL adresi yazılamaz. Daha önce açılmış konular herhangi bir uyarı yapılmaksızın silinir.

18 ) Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

19) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek pano yöneticilerinin veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

20) Site yöneticileri uygun olmayan mesajları silme, editleme taşıma ve kilitleme yetkisine sahiptir; itiraz edilemez.

21) Forumda reklam yapmak yada msn ve mail adresi yayınlamak ADMİN iznine bağlıdır. Aksini yapan kullanıcılar cezalandırılacaktır.

22) Forum içerisinde Türkçemize uygun kelimeler kullanmak zorundayız. "ii", "saol", "thanks" v.s tarzda kelimeler kullanmak yasaktır.

23) Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir; itiraz edilemez.

24) Foruma yüklenecek herhangi bir dosya ( oyun müzik vs) eklenti olarak yüklenecektir link verilmesi durumunda yöneticiler mesajı düzenleyeceklerdir

25) Başka siteden bir konu açtığınızda altına *Alıntıdır* yazınız, site ismi vermeden.

Forum yöneticileri de hiçbir şekilde üyelerden üstün yada ayrıcalıklı değildir. Yöneticilerden gelen herhangi kurallara aykırı yada haksız davranışları lütfen adminlere bildiriniz.

Üye olmuş Herkes Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılır

TsubasaTR®

SvChatos'in imzası
Gizli İçerik:
(Bu konu en son: 06.07.2017 Tarihinde, Saat: 20:15 düzenlenmiştir. Düzenleyen: ジャイロメ59.)
29.03.2013 05:19
Web Bul


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

 

© Captain Tsubasa Türkiye | CT-THEME | CT 2013 | 
Edited : m-t-n91    

Dost Siteler:
En İyi Performans İçin: Mozilla Firefox Google Chrome
© Captain Tsubasa Türkiye | TsubasaTR.Net