Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Final Battle & Neo Tigre - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Final Battle & Neo Tigre (/konu-final-battle-neo-tigre.html)

Sayfalar: 1 2 3

Final Battle & Neo Tigre - ジャイロメ59 - 29-04-2013

Wakashimazu123 ve GabrielM59'un en son hackleri, sizce hangisi daha iyi ?
Nedeniyle birlikte yazınız.

Final Battle ;

Neo Tigre ;

RE: Final Battle & Neo Tigre - Taro Misaki - 29-04-2013

Bence Neo Tigre bir adım önde Gülümseme

RE: Final Battle & Neo Tigre - herzem - 29-04-2013

Wakashimazunun çizimlerine inanasım gelmiyor ama bir numara...

Gabriel'e gelecek olursak müzikler gerçekten de perfect. İş ikisi arasında karar vermeye gelince insan bir yanıt veremiyor doğrusu Gülümseme

Cvp: Final Battle & Neo Tigre - Hikaru Matsuyama - 29-04-2013

İkisi de cidden çok iyi, ama Gabriel'in tarzı bana daha yakın geldiği için onun çalışmalarını daha çok beğeniyorum.
Ancak dürüst olmak gerekirse Wakashimazu123 hack konusunda daha başarılı.
Bu hacki izlerken bambaşka bir oyunun içindeymişim gibi hissettim. Hyuuga ve Wakashimazu resimlerini nasıl bulmuş, yapmış da oyuna uyarlamış diye sormaya bile çekiniyorum açıkçası. ^_^
Gördüğüm kadarıyla CT'ye dair ne varsa tümüyle değiştirmiş. Tsubasa'ya koyduğu o Heel Lift nasıl bir çalımdır öyle ya, müthiş.
(Bana göre topukla kaldırdıktan sonra 4-5 defa tekrarlanan o hareketi 1 defa ile sınırlasa çok daha karizma bir hareket olurmuş...)

...

Dediğim gibi Gabriel'in tarzı bana daha yakın geliyor. Buradaki Neo Tiger Shot olayı dikkat ettiyseniz gerçek CT'deki İtalya & Japonya maçıyla neredeyse birebir.

Not: Hiç anlamadığım Arapça yazıları uzun uzun izlemek de cidden çok can sıkıcı oluyormuş. ^_^
Acilen bir Arapça kursuna yazılmam lazım.

RE: Final Battle & Neo Tigre - kenzero94 - 29-04-2013

İkiside baya değişikmiş ^^
Final Battle oyununda gerçekten büyük bir profesyonellik görüyorum değişik mekânlar ve orjinal karakter resimleri çok etkileyici ama nedense ısınımadım.
Eğer ikisinden birini oynamam gerekseydi daha çok CT-2 motifleri taşıyan Neo Tigre oyununu oynardım.

Bu görsel şölen için teşekkürler JairoM59 :)

RE: Final Battle & Neo Tigre - ジャイロメ59 - 29-04-2013

CT2 Hack dünyasında artık öyle şeyler yapılıyor ki insanı hayretler içerisinde bırakan cinsten.
Bu iki oyundan sonra ben şunu anladım. Artık bizim yaptıklarımız pek ilgi görmeyecek.

Bizimde böyle şeyler yapmamız gerekiyor, altta kalmamamız için.

-----

Ben oyumu Neo Tigre'den yana kullandım. Wakashimazu'nun da müzikleri Gabriel kadar iyi, ama Gabriel en azından tam anlamıyla uyarlayabiliyor.

Final Battle için Gabriel'in dediği gibi "21:00'daki Tsubasa'nın çalımı dışında farklı hiç bir şey yok, ben (benim dışımdada olabilir) bunları yapalı çok uzun zaman oldu. Artık WAKACOPIAZU'nun farklı şeyler yapması gerek"