Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Heart of Santana(by Wild Striker) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Heart of Santana(by Wild Striker) (/konu-heart-of-santana-by-wild-striker.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Cvp: RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - JunYusuf - 04-10-2014

(02-10-2014, Saat: 22:27)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oyna oyna keşke şu hackleri atari kasetlerine çevirip oynayaydıkGülümseme

Aynen ya Gülümseme

Cvp: RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - Jun Misugi - 05-10-2014

(04-10-2014, Saat: 11:16)TaroMisaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke bu arada sanırsam Wild Striker animesinden yada mangasını izliyorsun isminden belli ayrıca hack de ona benzer senin gibi burunu bulmak çok zor.
Aslında bu tamamen farklı bir olaydı anlatayım sırası gelmişkenGülümseme
ben yurttayken sürekli bizim siteye girip duruyordum tabi arkadaşlar da Tsubasa Tsubasa deyip çağırıyorlardıGülümseme gel Tsubasa,halı sahada bile adım Tsubasa'ya çıktı.Sonra yurtta Burak diye bir arkadaş bıkmadın mı gel bak bu da farklı falan wild strikeri açtı 6 arkadaş izlemeye başladık müziği falan hoşuma gitti sonra 3 bölüm izlemiştik diğer bölümler arızalıydı neyse oradan kaldı ama yurtta adım hala Tsubasa kaldı
hack olayına gelince aslında lisede çok hevesliydim bu işe ufak tefek de değiştirmiştim birşeyleri o rom hala duruyor ama hack denemez..sonra üniversitede baya merak sardım yazın çalışırken eve gelir birkaç saat hex editörü kurcalardım ufak tefek şöyle 1 2 derken gün geçtikçe daha iyi olduğumu gördüm ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitmiştiGülümseme üniversite 2.sınıfta da çalıştım hack konusunda sonra baktım ki amacıma çoktan ulaşmışım hatta double dragon 3 ve mighty final fight gibi oyunların renk kodlarını araştırıp bir şeyleri değiştirmiştim mighty final fighttaki guy,cody,haggarın kıyafetleri düşmanlarının kıyafetlerini vs.. hedefim buydu
3.sınıfta da yaptığım son hack heart of santanaydı göz rahatsızlığımdan dolayı ara verdim ama gözlerim düzelirse yine hack yapmak isterim
bu konuda bana yardım eden çok kişi oldu Mahir kodları göndermişti Tolga abi hiç bıkmadan bitmeyen sorularımı detaylıca anlatmıştı böyle böyle yapabilrisn şöyle olur vs
sonra Ayazla birbirimize çok yardımımız oldu Sinan da birçok konuda yardım etti.ve diğer tüm arkadaşlar açtıkları konuyla daha çok bilgi sahibi oldum hepsine teşekkür ederim.
yani bu site adeta hem hackle ilgili bir hazine ve hack yapmak için insan yetiştiriyor.

RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - TaroMisaki - 05-10-2014

Zaten bende ilk izlediğimde çok küçüktüm 4-5 yaşlarında idim sanırsam abim ile her sabah kalkıp Lig TV'de izliyorduk saolsun beni her sabah kaldırırdı abicim.
Sonralarında forumda konu açtım ve Yoichi Takahashi'nin bu anime/manga sahibi olduğunu öğrendim eğer Wild Striker adlı bir hack yaparsan ilk bana haber ver abi. ;)

RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - Jun Misugi - 05-10-2014

aklımda o zaten de önce iyileşmem lazımGülümseme

RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - TaroMisaki - 05-10-2014

Sabırsızlıkla bekliyorum o zaman.

RE: Heart of Santana(by Wild Striker) - silverhawk - 29-12-2014

Cok iyi olmus begendim Gülümseme eline saglik