Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" (/konu-tsukurou-dream-team-golden-tournament.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - herzem - 28-06-2013

Kaleye tek şutu vardı sanırım. Neyse pek yoruma gerek yok zaten çıkamadık :/ Bir sonrakine İnşallah : )

[Resim: GzSKQ.png]

Cvp: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Hikaru Matsuyama - 28-06-2013

[Resim: 3503upf.png]

Evet arkadaşlar, A grubu maçları tamamlanmıştır.
Grup birincisi adminimiz SvChatos oldu, kendisini tebrik ederiz, resmen gol olup yağdı diyebiliriz. ^_^

Aynı puanda olmasına karşın averajla ikinci sırada yer alan Schneider ise ne kadar sağlam bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu. Kendisine yarı final mücadelesinde başarılar dileriz.

Grubun bir diğer iyi mücadele ortaya koyan ve fakat 9 puanla 3'üncü sırada kalarak turnuvaya veda eden Kenshin'e de bir sonraki turnuvada başarılar dileriz.

Tek galibiyet, 3 puanla son sırada yer alan Misaki'ye de benzer şekilde ilerleyen günler için başarılar dileriz. Güzel

...

Rivaul'ın maçını oynamasının ardından SvChatos ve Schneider'in yarı-finaldeki rakipleri belli olacak. Artık turnuvanın sonuna doğru yaklaşırken heyecan da doruk noktasına doğru çıkıyor diyebiliriz. ^_^

[Resim: 20idopf.png]

ve bu da B grubu puan tablosu.

@Tago
Kusura bakma, ben sana direkt senin gruptan çıkma şansın yok demiştim ama gördüğün gibi şu an itibariyle 2'nci sıradasın...

Ve Rivaul maçını kazansa bile çıkma şansın yine de var. Çünkü 4-0 ya da daha aşağı bir skorla kazanacak olursa sen ikinci olarak bitiriyorsun grubu. ^_^

Vay arkadaş, ben bizim grubun ben denli çekişmeli geçeceğini sanmıyordum.

Rivaul'ın maçı hakikaten çok kilit.
Eğer beni 12-0 yenerse bizim grubun lideri olacak, ama bu zamana kadar bir önceki turnuva da dahil olmak üzere kimse bu derece farklı bir galibiyet elde edemedi. Başarırsa bir ilki de başarmış olacak. ^_^

Öte yandan 4-0 veya daha aşağısı bir skorlar yenecek olursa da bu kez değil birinci, ikinci bile olamıyor zira Tago'nun da puanı 12 ve averajla 2'nci sırada kalacağı için gruptan Tago çıkıyor.

Zaten yenilecek olursa da (ki bu ihtimali ben %1 olarak görüyorum) ben birinci ve Tago ikinci olarak gruptan çıkıyor.

İkinci kim olur bir miktar karanlık ama büyük ihtimalle bizim grubu lideri ben olacağım ve yarı-finalde Schneider ile karşılaşacağız. ^_^

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Rivaul - 28-06-2013

[Resim: p4tg.jpg]

Jito bana gol attı ya , harbiden şoktayım.Kafa golü ile bana gol atacağı aklımın ucundan bile geçmedi.

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - ジャイロメ59 - 28-06-2013

Tebrik ederim Rivaul, bunlar olağan şeyler. Bana da zamanında Ishizaki atmıştı. Güzel

Anlaşılan yarı final karşılaşmaları çok can yakıcı olacak. Güzel

Cvp: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Hikaru Matsuyama - 28-06-2013

Jitou benim takımdaki en güçlü oyuncu, onun gol atmış olmasına şaşırmadım. ^_^

[Resim: 2whm2hj.png]

Ve işte B grubu nihai puan tablosu.
Cidden çok dramatik bir durum var zira Rivaul ve Tago'nun puanları ve de Averajları da eşit, ancak ikili averajda Rivaul Tago'yu 6-1 yenerken Tago Rivaul'ı 5-1 yenmiş, yani; sadece 1 gol fazlasıyla grubun ikincisi Rivaul olurken Tago turnuvadan eleniyor. ^_^

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Rivaul - 28-06-2013

Demek rakibim SvChatos Gülümseme 2 gün sonra bana dream gacha gelecek.Yarı final ve final de günlük oynanacaksa finale kadar dişimi sıkmam lazım.