Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" (/konu-tsukurou-dream-team-golden-tournament.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Cvp: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Hikaru Matsuyama - 29-06-2013

[Resim: 2hd71g4.png]

Evet arkadaşlar, turnuva ile ilgili bazı istatistikler tabloda görüldüğü üzeredir.
Turnuvayı kapatan arkadaşlar özellikle sonraki turnuvalar için bu verilerden kendi durumlarını analiz edebilirler.

Ödüller turnuva bitiminde dağıtılacak ancak yine de söyleyeyim; turnuvayı sonuncu tamamladığı için +2 repi alacak olan arkadaşımız captainmisugi. ^_^

Tago'nun ne derece iyi bir performans sergilediği zaten yukarıdaki tablodaki sayılardan da belli oluyor, bir kez daha tebrikler.

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - MompresaN - 29-06-2013

Katılımcı arkadaşları cani yürekten tebrik ederim Süper

Bu arada mesaj atmasamda ara ara girip konuyu izlediğimi belirteyim Süper

Mehmet abi organizasyonu çok kaliteli yönetiyorsun tebrik ederim Süper panaroma olayı müthiş ve aynı zamanda arada yaptığın yorumlarda çok hoş ;)

Bundan sonrası için herkeze başarılar Süper Bakalım kim kazanacak ;)

Cvp: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - Hikaru Matsuyama - 29-06-2013

Sağol sağol da sen niye katılmadın ben onu anlamıyorum. ^_^
Ha'di ScoUnk'un stajı varmış diye onu affettik de senin mazeretin nedir? Güzel

Turnuvalar ancak ve ancak çok sayıda üye katılım sağlarsa keyifli olur.
Allah'tan 8 kişi çıktı da 2 gruba ayırdık ve keyifli bir turnuva geçiyor.

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - MompresaN - 29-06-2013

Sorun pc :kafa: öyle bir hal aldıki oyunu skip yaparak oynamaktan başka bir seçenek tanımıyor , kapanıyor :gbr: Formatta derman olmadı derdine Süper sanırım yenilemek lazım oda şimdilik mümkün görünmüyor ;)

Zaten yeteri kadar oyun sever var Süper İlerde inş...

RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - SvChatos - 29-06-2013

Maçı anlatırsam gollere geç başladım 17. dakika da öne geçtin 1-0 yaptın skoru. Bana bu turnuvada ilk kez gol atan kişi olarak tarihe geçtin golün sebebi ise 30 luk dağıtım yapabilmemdi wakhasimazu ya 4 vermiştim Schneider in ilk şutunu çıkardı ancak geri dönen top yine alıp tekrar şut vurması sonucunda gol oldu ne özel var ne de başka bir şey üstelik wakhasimazu yerdeydi ve sonuçta gol yedim 2. yarı top gelmedi o yüzden şanslıydım bir değişiklik yapmam gerekti Sha yı çıkarıp yerine Mark ı aldım ve Akai yi orta sahaya geçirdim tsubasa bu şekilde durdurabildim ve golleri sıraladım iki yarıda da +10 sendeydi şu ana kadar en çok zorlandığım maçlardan biriydi teşekkür ederim ;)

[Resim: pqqqp.png]

Cvp: RE: Tsukurou Dream Team "Golden Tournament" - herzem - 29-06-2013

(29-06-2013, Saat: 19:59)SvChatos® Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maçı anlatırsam gollere geç başladım 17. dakika da öne geçtin 1-0 yaptın skoru. Bana bu turnuvada ilk kez gol atan kişi olarak tarihe geçtin golün sebebi ise 30 luk dağıtım yapabilmemdi wakhasimazu ya 4 vermiştim Schneider in ilk şutunu çıkardı ancak geri dönen top yine alıp tekrar şut vurması sonucunda gol oldu ne özel var ne de başka bir şey üstelik wakhasimazu yerdeydi ve sonuçta gol yedim 2. yarı top gelmedi o yüzden şanslıydım bir değişiklik yapmam gerekti Sha yı çıkarıp yerine Mark ı aldım ve Akai yi orta sahaya geçirdim tsubasa bu şekilde durdurabildim ve golleri sıraladım iki yarıda da +10 sendeydi şu ana kadar en çok zorlandığım maçlardan biriydi teşekkür ederim ;)

[Resim: pqqqp.png]

En çok zorlandığı maç bak ya Açık Ağızlı Gülümseme Bizi kıskandırmaya mı çalışıyorsun? Açık Ağızlı Gülümseme

Bu arada bende Mehmet Abi'nin sunumunu filan çok beğeniyorum. Okuyunca sanki gerçek bir ligdeymiş gibi hissediyorum kendimi.. +Rep abi