Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? (/konu-c-t-manga-olarak-hangi-serilerini-okudunuz.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - MompresaN - 29-06-2013

Ana mangalardan hangilerini okudunuz ?

Captain Tsubasa
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , SvChatos® , Ryuzaki , Soga , Anime Freak , Schneider ,
Antony Santana , Toshiko Tanaka , GalaxyX13

Captain Tsubasa World Youth
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , Rivaul , SvChatos® Ryuzaki , Soga , Anime Freak , Schneider , Tsubasaasd , Antony Santana , Toshiko Tanaka , GalaxyX13

Captain Tsubasa Road To 2002
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , Rivaul , Ryuzaki , Anime Freak , Schneider , Tsubasa 10 , Tsubasaasd , Antony Santana

Captain Tsubasa Golden 23
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , Ryuzaki , Soga , Anime Freak , Schneider , Toshiko Tanaka

Captain Tsubasa Oversea F.F. in Calcio
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , Soga , Anime Freak

Captain Tsubasa Oversea F.F. en La Liga
Mompresan , Hikaru Matsuyama , ScoUnk , Soga , Anime Freak

Captain Tsubasa Rising Sun

Cvp: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - Hikaru Matsuyama - 29-06-2013

Zenbu da (Hepsini). ^_^

RE: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - ScoUnk - 29-06-2013

All of 'em. (Hepsini) :D Ben de İngilizce yazayım dedim. :D

Cvp: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - MompresaN - 29-06-2013

(29-06-2013, Saat: 15:07)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zenbu da (Hepsini). ^_^

Ona ne şüphe ;)

Ben diğer arkadaşları merak ediyorum aslında hangi serileri okudular Süper Hadi ilk seriyi okumasalarda olur kısmen animeyle bir paralellik gösteriyor ;) Ama diğer serileri okumazsanız çok şey kaybedersiniz Süper

Malum manga ile alakalı bir çok konu var ama yorum yazan üyeler hep aynı kişiler :kafa: aman burada bir yanlış anlaşılma olmasın Süper manga okuyanlar kendilerini farklı bir statüde görüyorlar vs. gibi Kararsız malumunuz C.T. ortamı biraz alıngan arkadaşlarla dolu ;)

Şu dönem , Tsukurou Dream Team oyununa bu derece rağbet varken , mangaya olan ilginin artacağını düşündüğüm için açtım bu konuyu . Bilindiği üzere bu oyunda tanıdığınız bir çok karakteri animede görmemim mümkün değil . Belki oyun sayesinde merak edip mangayı takip edenler olmuştur

RE: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - Rivaul - 29-06-2013

W.Y ve R2002 serilerini okudum.R2002 animesi ile mangasının tamamı ile farklı olduğunu gördüm.Fakat R2002 animesindeki Napoleon'un Cannon Shoot'u hala gözümün önünden gitmiyor Gülümseme

Bu arada Hino'nun çektiği dünyanın en güçlü şutu var ya , o şuta birde levin rotasyonunu ekleseydi acaba nasıl bir şut olurdu kim bilir.

Cvp: C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? - Hikaru Matsuyama - 29-06-2013

Dünyanın en güçlü şutunu Hino değil, Santana vuruyor. ^_^

...

Bu arada Road to 2002 animesindeki Napoléon'un Canon Shoot'una ben de hastayım. Bana göre o animenin en iyi kurgulanmış şutu.