Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Santana vs Schneider - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Santana vs Schneider (/konu-santana-vs-schneider.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Santana vs Schneider - MompresaN - 03-07-2013

Belkide en klasik forvet kıyaslamalarından biri Süper Baktım forumda göremedim bari bir konu açayım dedim ;) Bu iki güzide karakteri karşı karşıya getirdiğimizde oyunuzu kimden yana kullanırsınız ?

Ben C. Santana diyorum Süper Hem kendisini daha çok severim , hemde bana göre Schneider den daha yetenekli bir oyuncudur ;)

[Resim: 7oWy9W.png] [Resim: lkPbJb.png]

Cvp: Santana vs Schneider - Hikaru Matsuyama - 03-07-2013

Bu ikisi tarz olarak çok zıtlar bana göre, bu nedenle kıyaslama yapmamayı yeğlerim.

Ama şu ilaveyi yapmadan geçemeyeceğim; sensei Brezilya futbol stili ile Almanya futbol stilini bu iki oyuncuda bana göre muazzam yansıtmış. Yani, Schneider'e ve oynadığı oyuna bakınca Almanya, Santana'ya ve futboluna bakınca da benim gözümün önüne Brezilya futbolu geliyor...

Cvp: Santana vs Schneider - MompresaN - 03-07-2013

(03-07-2013, Saat: 14:55)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ikisi tarz olarak çok zıtlar bana göre, bu nedenle kıyaslama yapmamayı yeğlerim.

Ama şu ilaveyi yapmadan geçemeyeceğim; sensei Brezilya futbol stili ile Almanya futbol stilini bu iki oyuncuda bana göre muazzam yansıtmış. Yani, Schneider'e ve oynadığı oyuna bakınca Almanya, Santana'ya ve futboluna bakınca da benim gözümün önüne Brezilya futbolu geliyor...

Santana ya veya Schaneider e rakip olabilecek C.T. dünyasında başka -FW- rakipler maalesef yoklar :kafa: Bu nedenle ister istemez birbirlerine rakip olmak zorundalar Süper Hem benim tarzıma göre illa biri diğerinden iyi olduğu için değil , diğerini daha çok sevdiğin içinde oyunu kullanabilirsin ;) bence tarzı , karizması , yeteneği , kişiliği vs. bir çok etken bir karakteri diğerine üstün kılabilir Gülümseme

RE: Santana vs Schneider - ジャイロメ59 - 03-07-2013

Ben Karl-Heinz Schneider diyorum.

Gerek karizması olsun, gerek tarzı olsun Santana'dan daha iyi bana göre. Özellikle çektiği Fire Shoot ile eminim pek çok kişinin ilgilisini çekmiştir. Başka kim topu Alev Topuna çevirebiliyor ? Güzel

Cvp: Santana vs Schneider - Hikaru Matsuyama - 03-07-2013

(03-07-2013, Saat: 16:02)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem benim tarzıma göre illa biri diğerinden iyi olduğu için değil , diğerini daha çok sevdiğin içinde , oyunu kullanabilirsin ;)
Bunu söylediğin iyi oldu. ^_^
O halde cevap vereyim, ikisini de sevmediğim için çekimser oy kullanıyorum.
Ben zaten forvet oyuncularını normalde pek seven biri değilim.
(Victorino, Nitta, Hino hariç. Güzel)

RE: Santana vs Schneider - MompresaN - 03-07-2013

Birde oy kullananlar kime oy verdiklerini açıklasa çok makbule geçecek ;) Ben Santanaya verdim oyumu , Barış nick ini taşıdığı Schneider e , peki diğer oyun sahibi kim ?

Yoksa sen misin Mehmet abi ?