Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Natureza vs Rivaul - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Natureza vs Rivaul (/konu-natureza-vs-rivaul.html)

Sayfalar: 1 2 3

Natureza vs Rivaul - MompresaN - 03-07-2013

Sizce Brazilya nın iki yıldızından Rivaul mü Süper yoksa Natureza mı daha iyi ?

RE: Natureza vs Rivaul - captainmisugi - 13-10-2013

Natureza'ya oy verdim.
Bunun en büyük nedeni Nidan Flying Drive Shoot !!

Cvp: RE: Natureza vs Rivaul - MompresaN - 13-10-2013

(13-10-2013, Saat: 14:29)captainmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Natureza'ya oy verdim.

Rivaul , C.T. nin çok saygı duyulan bir karakteri , benim gözümde de öyle . İkisinide ilk gördüğümde çok etkilendim ama Natureza yı gördüğümde daha fazla heyecanlanmıştım . Bu arada ikisinide çok severim tabi ama Natureza yı daha çok ;) Yupi

Cvp: RE: Natureza vs Rivaul - Rivaul - 13-10-2013

(13-10-2013, Saat: 14:38)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013, Saat: 14:29)captainmisugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Natureza'ya oy verdim.

Rivaul , C.T. nin çok saygı duyulan bir karakteri , benim gözümde de öyle . İkisinide ilk gördüğümde çok etkilendim ama Natureza yı gördüğümde daha fazla heyecanlanmıştım . Bu arada ikisinide çok severim tabi ama Natureza yı daha çok ;) Yupi

Bu bana hakaret mi ? Dil Çıkarma

Konuya değinecek olursak Rivaul yaşlı bir karakter.Natureza ise daha Tsubasa yaşlarında , genç.Rivaul tecrübe olarak Natureza'dan üstün.Yetenek derecesi olarak Natureza bir nebze önde olsa da Rivaul'ün yetenek + tecrübe bakımından önde olduğu kanaatindeyim.İkisinide çok severim.Hatta Tsukurou Dream Team'de oluşturmak istediğim takımda bu ikiliyi orta saha bölgemde görmeyi çok isterim.

Cvp: RE: Natureza vs Rivaul - MompresaN - 14-10-2013

(13-10-2013, Saat: 17:00)Rivaul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013, Saat: 14:38)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bu bana hakaret mi ? Dil Çıkarma

Konuya değinecek olursak Rivaul yaşlı bir karakter.Natureza ise daha Tsubasa yaşlarında , genç.Rivaul tecrübe olarak Natureza'dan üstün.Yetenek derecesi olarak Natureza bir nebze önde olsa da Rivaul'ün yetenek + tecrübe bakımından önde olduğu kanaatindeyim.İkisinide çok severim.Hatta Tsukurou Dream Team'de oluşturmak istediğim takımda bu ikiliyi orta saha bölgemde görmeyi çok isterim.

Umarım muradına erersin ;) Yanlız Rivaul için oy kullanmayı unutmuşsun Dil Çıkarma

Cvp: Natureza vs Rivaul - Hikaru Matsuyama - 14-10-2013

Natureza daha şaşırtıcı, daha beklenmedik, her an için sürprizlerle dolu çok değişik bir karakter. Öte yandan Rivaul-san, daha sabit, stabil, dengeli, kararlı, tecrübeli bir oyuncu.

Sanki bir maçta Rivaul-san'ın aşağı yukarı ne yapabileceklerini söyleyebilecekken Natureza için kesin bir şey söylemek zor gibi geliyor bana. Her an her şey yapabilir, ağzımız açık hayranlıkla izleyebiliriz.

Bu gibi nedenlerden ötürü oyum Natureza'ya. Güzel