Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
R. Klismann vs M. Izawa - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: R. Klismann vs M. Izawa (/konu-r-klismann-vs-m-izawa.html)

Sayfalar: 1 2

R. Klismann vs M. Izawa - MompresaN - 03-07-2013

Sizce Japonya nın orta saha ve defansında oynayabilen , en popüler karakterlerinden Mamoru Izawa mı Süper yoksa Hollanda lı orta saha oyuncusu , aynı zamanda Ajax ta forma giyen Ruud Klismann mı da iyi ?

RE: R. Klismann vs M. Izawa - NanoBasa - 05-07-2013

Bence Izawa

RE: R. Klismann vs M. Izawa - MompresaN - 05-07-2013

W.Y. Özel Hikaye - En Güçlü Rakip Hollanda Genç Takımı ara mangasını okur veya Captain Tsubasa Saikyou no Teki! Holland Youth filmini izlerseniz ki manganın filmidir bu ;) Ruud un daha ön planda olduğunu görürsünüz Süper

Ama şu an itibariyle bakacak olursak bence Izawa çok daha yönlü bir oyuncu haline geldi Süper ilk ortasahada ileriye dönük bir oyuncu veya tam bir göbek adamı CMF gibi iken Süper şimdilerde Kira Kozo onun zıplama kabiliyetini kullanrak , savunma oyuncusuna dönüştürdü Süper Haliyle bu yönü , beraberinde orta saha meziyetleriyle birleşince , DMF yani volante pozisyonunda da oynuyabileceğinin bir kanıtı bence ;)
Dahası bu özellikler , savunmadan gelişi güzel top çıkarmak yerine , orta sahada oynamış olmanın verdiği pas atma becerisi sayesinde , geriden oyun kurma yetiside kazandırmış oluyor .

Dünya futbolu geriden oyun kurma sıkıntısı yaşayan DF lerle dolu :kafa:

Ben G-23 deki Izawa dan bihaber olsaydım Ruud Klismann derdim :kafa: Ama Izawa şuan savunma ve orta sahanın her bölgesinde oynayabilecek , tam kapasiteli bir oyuncu halini aldı Süper

Yani oyum Izawa Mamoru ya ;)

RE: R. Klismann vs M. Izawa - SvChatos - 05-07-2013

Ruud Klismann Holland Youth da japonya ya kök söktürmüştü ne izawası Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: R. Klismann vs M. Izawa - Hikaru Matsuyama - 11-11-2013

Benim gönlüm Izawa'dan, oyum ise Klinsmann'dan yana. Dil Çıkarma

Çünkü Klinsmann daha tecrübeli bir oyuncu, Saikyou no Teki!! Holland Youth zamanındaki Japonya & Hollanda karşılaşmasını göz önüne getirecek olursak bu iki oyuncu arasındaki kalite farkı bariz bir şekilde ortaya çıkar. Ayrıca Klinsmann Izawa'dan çok daha önce profesyonel futbola adım atmış bir oyuncu ve her ne kadar göremesek de en son bildiğimiz kadarıyla Avrupa'nın en önemli kulüplerinden biri olan Ajax'ta forma giyiyor, buna karşın Izawa ise adı sanı duyulmamış Yokohama F Marinos'ta. Güzel

RE: R. Klismann vs M. Izawa - TaroMisaki - 11-11-2013

Izawa Diyorum Çünkü Izawa Atağa Çıkan Defansif Oynayan Gerketiğinde Top Çalan Gol Atan Bir İsimdir

Ama Hangi Takımda Oynuyor Bilmiyorum