Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyunları ve Emülatörleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyunlari-ve-emulatorleri.html)
+--- Konu Başlığı: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım (/konu-captain-tsubasa-ougon-sedai-no-chousen-yardim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - quasar84 - 03-01-2014

yanılmıyorsam genel hocam.çünkü oynayıp bitirmiş olan arkadaşın da dile getirdiği gibi oyun kararma olayı emülatörde mevcut lakin kararma anı öncesi kendini belli ediyormuş.oyunu güvenli yerden save yapıp emülatör resetlenerek devam edilebiliyormuş.şu an full uyumlu emü yok bu oyun için.daha doğrusu bende vardı fakat hasar görmüş ve aynı emüyü tekrar indiremiyorum.:(

ct 2 deki gibi.zaten o yüzden çok tutulan bir oyun.tabi benim şahsi fikrim bu oyun resmen çöp.

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - Hiena - 03-01-2014

Hevesimi tamamen kırdınız. Neyse olmazsa ilerde uygun bir vakitte bakayım artık bu oyuna

Cvp: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - quasar84 - 03-01-2014

hocam benim size tavsiyem inazuma eleven strikers 2013 gibi bir oyun onu deneyebilirsiniz dolphin de.tsubasa benzeridir ve harika bir oyun.bahsi geçen tsubasa oyunu o kadar zahmete değmez bana kalırsa.çünkü sağlam emü yok ve oynanılabilirlik 0.

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - Hiena - 03-01-2014

Evet o oyunu videolarını eski sitenin son dönemlerinde görmüştüm. Zevkli bir şeye benziyor.

Şu sizlere söz verdiğim üzere elimdeki ofsetleri sizlerle paylaşayım da ondan sonra o oyuna bakarım, hatta bu oyunu da olumsuz görüşlerinize rağmen denerim.

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - C.Santana10 - 04-01-2014

inazuma eleven strikers 2013 . Bu benim animesi olan inazuma eleven mi 10 numarasının adı neydi sarı diken diken saçlı fire şut çakan voleli felan ana karakter kaleci Açık Ağızlı Gülümseme Bunun oyunu dolphinlemi açıyoruz linkini verirmisin download için bana indireyim deneyeyim . Emulatör açıyor demi senin verdiğin ? Gülümseme Bildiğim o oyun wii deydi ve animesinin inazuma eleven go felan geçmişti onuda bitirmiştim yenisini tek izlemedim ilk serideki her karakter bildiğim vardı. fps durumu felanda nasıl . Tsubasaya gelince emu kararma kendini belli ediyor altta kücük resim gelip hemen gidince anlıyorumda save yapmama rağmen öncesinde ne bilim pas veremiyorum sut cekemiyorum yine en baştan onu oynamayı deneyeceğim bir kere bitirsem santana bana santana turn yapsa iyiydi Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - quasar84 - 04-01-2014

senin sistemle 80 fps ye kadar bile oynanabilir.üstelik aşırı kararlı bir dolphin sürümü var bunun için, gönderiyorum onu da paylaşım olarak.bir videosunu yükleyecektim olmadı.İ.e.s.2013 go yahut 2012 extreme'yi bul.çok güzel oyunlar gerçekten.