Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyunları ve Emülatörleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyunlari-ve-emulatorleri.html)
+--- Konu Başlığı: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım (/konu-captain-tsubasa-ougon-sedai-no-chousen-yardim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - C.Santana10 - 04-01-2014

inazuma eleven go strikers 2013 galiba oyunun adı bunu açıyorsun herhalde sen ben hemen indireyim bir tadına bakayım şunun da Açık Ağızlı Gülümseme animesini takip ediyorudm zaten chrone stone ile galaxy versiyonları çıkmıs onlarıda izlerim yakın zamanda Açık Ağızlı Gülümseme Şu oyunu indirdiğin linki atsaydın makbule geçerdi lanet nette arama yapamıyorum uyus oldum googleye Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - quasar84 - 04-01-2014

(04-01-2014, Saat: 02:10)C.Santana10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inazuma eleven go strikers 2013 galiba oyunun adı bunu açıyorsun herhalde sen ben hemen indireyim bir tadına bakayım şunun da Açık Ağızlı Gülümseme animesini takip ediyorudm zaten chrone stone ile galaxy versiyonları çıkmıs onlarıda izlerim yakın zamanda Açık Ağızlı Gülümseme

santana konuyu kirlettik iyice farkında olmadanDil Çıkarma.soracağın birşey varsa özelden sor hacuGülümseme

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - C.Santana10 - 06-01-2014

[Resim: xAZ3kQ.jpg]
hinomuydu tornado şut çakan rj7 deki o maça geldim şu an oyunu bitiricem bu gidişle .Emulatör ile save yapınca hata sırasında geçmis saveden devam edebiliyoruz olmadı ekranı kapatıp emuyla oyunu tekrar açmak biraz uğraşırsanız oynarsınız yani .

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - Damon Salvatore - 22-07-2014

Ben bu oyunla ilgili bütünd demoları multimeddya bölümüdnde paylaştım.Ayrıca kullandıgım emulatore de bakabilirsiniz ordan...

RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - JunYusuf - 27-11-2014

Cant create opengl rendered.You might be missing some required opengl extensions,check the logs for more info.
HATASI ALIYORUM.YARDIM EDER MİSİNİZ?

Cvp: RE: captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım - TrollHead221 - 25-12-2014

(21-07-2013, Saat: 00:26)Roberto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2013, Saat: 19:41)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2013, Saat: 15:18)T.Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede başlarda öyleydi (yani dolphin emülatörde) sonra başka bir dolphin emusu denemiştim ne yaptıysam sonunda oyuna girebilmiştim ama antremanı bir türlü geçememiştim sonra silmiştim.
emin değilim ama sana (burası resmi sitesi olması lazım) linki veriyorum Link inşallah sorunsuz oynarsın Süper

İyi , Forumlar ;)

)

burada antrenman ile ilgili bir video var

direk orta sahadan başlıyoruz top sürmeye ;)
+ adamda gol atamamış bir türlü Açık Ağızlı Gülümseme

İyi , Forumlar Süper

25 numaralı Sano mu acaba?

+Arka taraftan kuşatıyorlar masao yu Açık Ağızlı Gülümseme