Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Multimedya (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-multimedya.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Video Galerisi (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-video-galerisi.html)
+--- Konu Başlığı: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... (/konu-wakash-jumping-tornadoyu-kurtarirken.html)

Sayfalar: 1 2

Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Damon Salvatore - 22-07-2013

Arkadaşlar çok güzel bir oyun.Hikaye ile paralel gidişi de ayrı bir güzellik.Bu oyunun bütün demolarını youtubeda paylaştım izlemek isteyen arkadaşlar için söylüyorum.Bu da videolardan sadece biri...

http://www.youtube.com/watch?v=Kb5GXWJSrSI&list=TLOyFrZUHWNV0

RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - MompresaN - 23-07-2013

Sadece bir kez oynama şerefine nail oldum ve katılıyorum harika bir oyun ;)

Bu oyun ile ilgili bildiklerini paylaşırmısın Süper inceleme vari bir yazı vaktin varsa tabi Süper

RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Damon Salvatore - 01-08-2013

Oyun aslında çok basit.Güzel bir oyun ama oynanabilirlik pek yok yani.Yani oyun pek sana bağlı değil sadece doğru zamanda doğru şeyler yapman gerekiyor.
Oyunda antreman programı çok önemli.bunu da kendi oyuncun üzerinden yapıyorsun.Oyundaki karakterini maçlara hazırlaman gerek.Bir maç bile kaçırırsan yani kadroya giremezsen maçı oynayamıyorsun.
Yapılması gerek antremanlarda öncelikle koşu ve açma germe programını izlemenizi öneriyorum.Diğer ağır antremanları pek yapmayın.İleriki günlerde deneyin onları.Ve size ait olan karakter ayrıca Drive ve Eagle Şut kullanabiliyor.Ama öğrenmesi gerek tabiki Gülümseme.
Ve bir püf nokta daha var mesele yukarıdaki hazırladığım videoda Wakash topu kurtardıktan sonra o sinirle topu sürme pozisyonuna geçiyor.Siz orda pas verebilirsiniz fakat ben güzel bir görüntü olması amacıyla topu orta sahaya kadar sürdüm.kaptırabiliyorda herkesi çalımlycak diye birşey yok.O ataktaki püf nokta topun Hyugauya atılması...Yoksa o şutu hiç bir zaman vuramazsınız (:

Cvp: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Pierre - 01-08-2013

Bu oyunu CT Turk zamanında ilk olarak Cruyyford la beraber benim evde açmıştık,

Ozaman benim PC Pentium 3 olduğu için oyunun içinde karartı vardı, bi türlü oynayamamıştım,

Şu anki PC lerde eski emulator kullanılarak oynanabiliyor olması lazım, doğru dürüst oynayamadığım tek oyundur, bu oyun için gamecube almayı bile düşünmüştüm,

Geçen Darklord bana 64 bit sistemle uyumlu eski versiyon Dolphin emulatoru verdi, onla açtım tekrardan oyunu fakat oyun içinde sorun yaşadım,

Açık konuşmak gerekirse çok fazlada uğraşmıyorum bu ara emulator vs.

Doğru düzgün oynamadığım tek Tsubasa oyunu olarak kalsınGülümseme

RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - captainmisugi - 17-08-2013

Teşekkürler paylaşım için Süper

Cvp: RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Soga - 10-09-2013

(01-08-2013, Saat: 00:58)Damon Salvatore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun aslında çok basit.Güzel bir oyun ama oynanabilirlik pek yok yani.Yani oyun pek sana bağlı değil sadece doğru zamanda doğru şeyler yapman gerekiyor.
Oyunda antreman programı çok önemli.bunu da kendi oyuncun üzerinden yapıyorsun.Oyundaki karakterini maçlara hazırlaman gerek.Bir maç bile kaçırırsan yani kadroya giremezsen maçı oynayamıyorsun.
Yapılması gerek antremanlarda öncelikle koşu ve açma germe programını izlemenizi öneriyorum.Diğer ağır antremanları pek yapmayın.İleriki günlerde deneyin onları.Ve size ait olan karakter ayrıca Drive ve Eagle Şut kullanabiliyor.Ama öğrenmesi gerek tabiki Gülümseme.
Ve bir püf nokta daha var mesele yukarıdaki hazırladığım videoda Wakash topu kurtardıktan sonra o sinirle topu sürme pozisyonuna geçiyor.Siz orda pas verebilirsiniz fakat ben güzel bir görüntü olması amacıyla topu orta sahaya kadar sürdüm.kaptırabiliyorda herkesi çalımlycak diye birşey yok.O ataktaki püf nokta topun Hyugauya atılması...Yoksa o şutu hiç bir zaman vuramazsınız (:

Peki antrenman maçlarında da bahsedermisin? Mesela; ilk antrenmanda rakibin yarı sahamızı geçmemesi gerekiyordu. Diğerlerinde amaç ne olacak?

Birde varsa save dosyası paylaşabilirmisin?