Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] [Yeni Oyunumun Senaryosu...] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] [Yeni Oyunumun Senaryosu...] (/konu-captain-tsubasa-2-shin-super-striker-yeni-oyunumun-senaryosu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - ジャイロメ59 - 26-12-2013

Ben çizimler konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım Tolga abi.

Belki gözüne çarpmıştır, World Youth Hack'te Stefan Levin'i çizmiştim. Ama şimdi pek çizimlere bakmıyorum. Animasyon konusunda bende yardım edebilirim.

Tekrar başlasam tozu dumana katarım bende. Güzel

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - SvChatos - 26-12-2013

Çizim konusunda barış kadar olmasada iyiyimdir o konuda hepimiz yardımcı oluruz. Ha barış senin avatar benim eski olan değlmi lan Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - quasar84 - 26-12-2013

kardeşim geçmiş olsun.allah başka dert vermesin.senaryoya sağdık bir oyun gerçekten mükemmel olur.abartısız bir hack oynamayalı uzun zaman oldu.inşallah hemen bitirirsin projeyi de bizde nihayet düzgün bir hack oynarız

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - MompresaN - 26-12-2013

(26-12-2013, Saat: 01:27)SvChatos® Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Animasyon dan kastım senaryo değildi Açık Ağızlı Gülümseme

Animasyon kod yazımından bahsediyorum görmüşsündür

Topların dönmesi topları çoğaltma oyuncuya değişik hareketler ekleme vs vs

Şu topların çoğaltılma olayını hiç mi tasvip etmiyorum . Bence sadece Twin Shoot larda top çoğalmalı ;) Tabi bu benim görüşüm Süper

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - quasar84 - 26-12-2013

(26-12-2013, Saat: 15:10)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-12-2013, Saat: 01:27)SvChatos® Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Animasyon dan kastım senaryo değildi Açık Ağızlı Gülümseme

Şu topların çoğaltılma olayını hiç mi tasvip etmiyorum . Bence sadece Twin Shoot larda top çoğalmalı ;) Tabi bu benim görüşüm Süper

kesinlikle haklısın.hele top duruyor sonra 8 10 tane oluyor ya sonra birbirlerine falan vuruyor bilardo oynar gibi çook saçma görünüyor.tsubasa oyununun özünde yok öyle yuvarlak rengarenk toplar.top yassıdır her zaman.paslarda dahi.

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - ScoUnk - 26-12-2013

Senaryolar bende zaten. Hüoop!