Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] [Yeni Oyunumun Senaryosu...] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] [Yeni Oyunumun Senaryosu...] (/konu-captain-tsubasa-2-shin-super-striker-yeni-oyunumun-senaryosu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - Jun Misugi - 14-03-2015

@jun Misugi
HoşbuldukGülümsemesağol kardeşim bende özledim hepinizi askerdeyim şu an çarşı iznindeyim gözüm daha iyi ama rahatsızlık devam ediyor.

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - KaTiL_KaaN1998 - 14-03-2015

@Hiena

Bende bu konuda tek olduğumu düşünüyordum. Senaryoya bağlı kalınan hacklerde. Meğersem birileri benden çok önce harekete geçmiş Gülümseme Tabii benim hack bilgim %0, ne kadar başarılı olurum bilinmez ama, senin gibi bir usta bu hususta çok başarılı olur Gülümseme Umarım ailenle ilgili problemlerin veya kişisel problemlerin kalkar da tekrar forumda/projede aktif olabilirsin.

@Wild Striker

Geçmiş olsun, umarım bir an önce iyileşir rahatsızlığın.

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - Ramon Victorino - 14-03-2015

@Hiena abi senle henüz tanışamadık ama hack konusu sen ve barış abiden öğrendim (Çoğunu)
Sabırsızlıklan bekliyorum Abi Güzel

@wildstriker Çok geçmiş olsun İnşallah geçer Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - Hiena - 16-10-2016

Arkadaşlar merhaba Gülümseme

Uzun bir süredir buradan uzak kaldım. Malum yaş baya ilerledi ve bununla beraber bilirsiniz sorumluluğumuz da artıyor. Hiç vakit bulamıyordum ama neylersin ki buradan da tamamen kopamıyor insan. Heyhat! nedir bizi buraya bağlayan(!) anlamış değilim Dil Çıkarma

Geçtiğimiz günlerde bura, sizler ve en son yapmayı düşündüğüm bu çalışma aklıma geldi ve bu yarıda kalan son oyunumu açıp birkaç maç oynadım ve sonrasında bir heves geldi ve birkaç değişiklik ve eklemeler yaptım. Sonrasında ilk günlerde olduğu gibi birden tüm eski bilgileri hatırladım ve hatta bazı yeni kodlar da buldum. Sonrasında buradayım işte... ;)

Dediğim gibi çok fazla vaktim olmuyor ama size bu işe ilk başladığımda söz verdiğim bu final oyununu bitirip sizlere sunmak istiyorum. Ayrıca fırsat buldukça burada bulunup sizlere yardımcı olmak ve beraber bir şeyler paylaşıp, sizlerle fırsat buldukça bir arada olmak istiyorum.

Tekrardan herkese selamlar

Tekrar hoşbuldukGülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - Jun Misugi - 16-10-2016

(16-10-2016, Saat: 11:38)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba Gülümseme

Uzun bir süredir buradan uzak kaldım. Malum yaş baya ilerledi ve bununla beraber bilirsiniz sorumluluğumuz da artıyor. Hiç vakit bulamıyordum ama neylersin ki buradan da tamamen kopamıyor insan. Heyhat! nedir bizi buraya bağlayan(!) anlamış değilim Dil Çıkarma

Geçtiğimiz günlerde bura, sizler ve en son yapmayı düşündüğüm bu çalışma aklıma geldi ve bu yarıda kalan son oyunumu açıp birkaç maç oynadım ve sonrasında bir heves geldi ve birkaç değişiklik ve eklemeler yaptım. Sonrasında ilk günlerde olduğu gibi birden tüm eski bilgileri hatırladım ve hatta bazı yeni kodlar da buldum. Sonrasında buradayım işte... ;)

Dediğim gibi çok fazla vaktim olmuyor ama size bu işe ilk başladığımda söz verdiğim bu final oyununu bitirip sizlere sunmak istiyorum. Ayrıca fırsat buldukça burada bulunup sizlere yardımcı olmak ve beraber bir şeyler paylaşıp, sizlerle fırsat buldukça bir arada olmak istiyorum.

Tekrardan herkese selamlar

Tekrar hoşbuldukGülümseme

Öncelikle tekrar Hoşgeldin abi
Sanırım telefonunu da değiştirmişsin Mahir'le az konuşmadık Tolga abi sitede aktif olsa tekrardan muhabbet etsek gibilerinden.Şükür burdasın tekrardan umarım bu sefer daha da aktif olursun.Sana sormak istediğim birçok konu vardı bazılarını kendim hallettim bir kısmı da duruyor.
Sorumluluk konusunda haklısın bazı şeyler elimizi kolumuzu bağlıyor
Tekrar hoşgeldin

RE: Captain Tsubasa 2 - SHIN [Super Striker] - Hiena - 16-10-2016

Evet numara değişikliği oldu.. Her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Zaten bunun için buradayım. Ayrıca benimde sizden öğrenmek istediğim şeyler var. Zira verdiğim zorunlu aradan sonra sizlerin birçok yeni şey öğrendiğini görüyorum. Dediğim gibi artık fırsat buldukça...