Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT-2 HACK TAKIMI (CT HACKLE İLGİLENLER İÇERİ) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Duyurular (https://tsubasatr.net/forum-duyurular.html)
+--- Konu Başlığı: CT-2 HACK TAKIMI (CT HACKLE İLGİLENLER İÇERİ) (/konu-ct-2-hack-takimi-ct-hackle-ilgilenler-iceri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

CT-2 HACK TAKIMI (CT HACKLE İLGİLENLER İÇERİ) - Jun Misugi - 21-04-2015

Merhaba Arkadaşlar
Malumunuzdur şu sıra forum yöneticilerinden bazıları askerde (Ben ve Barış)
Ve sitedeki hack aktivitelerine pek yardımcı olamıyorum maalesef.Ama askerliğim bitince duruma da bağlı olarak bir ct2 hack takımı kurmak ve bu takımın lideri istiyorum.
Bu takımdaki arkadaşlara gerek hack gerek hack dışında elimden geldiğince her konuda yardımcı olucam.Ve hack öğretip hack kodları arayan bir takım olacağız.Bilinen kodların dışındaki kodları değiştirip sonuçlarını görelim istiyorum eminim hem daha çok kod hem de hack alanında gelişim olacaktır.Duruma göre bu takım her oyunda kod arayabilir hala gelecek.Amacım bu konuda efsane bir takım yaratmak.
Takıma katılmak isteyenler bu konu başlığını dağıtmadan katılmak istediğini ve hangi konuda yardımcı olabileceğini hangi konuda da yardım almak istediğini belirtebilir.
Not:Alımlarda seçici davranılacaktır.

RE: CT-2 HACK TAKIMI - Oozora Tsubasa - 21-04-2015

ben buna gönulden katılırım hocam bende hem ögrenmek hemde elimden geldigince bildiklerimi ögretmek isterim..

RE: CT-2 HACK TAKIMI - ジャイロメ59 - 21-04-2015

Beni sormadan eklemen lazimdi. Gülümseme

Gerekirse Skype vs programlarla da sesli konusmalar yapariz, guzel fikir!

Yapacagim sesli anlatim videolarina da bulduklarimiz olursa eklerim.

Cvp: RE: CT-2 HACK TAKIMI - Jun Misugi - 21-04-2015

(21-04-2015, Saat: 13:10)Oozora Tsubasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben buna gönulden katılırım hocam bende hem ögrenmek hemde elimden geldigince bildiklerimi ögretmek isterim..

güzel katılmana sevindimGülümsemezaten sende bu azim oldukça başarılı olacaksınGülümseme

(21-04-2015, Saat: 13:12)JairoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni sormadan eklemen lazimdi. Gülümseme

Gerekirse Skype vs programlarla da sesli konusmalar yapariz, guzel fikir!

Yapacagim sesli anlatim videolarina da bulduklarimiz olursa eklerim.

Senin gibi kendini geliştirip arkadaşlara yardımcı olan ustaya her zaman yerim varGülümsemeAslında hep aklımdaydınGülümsemesesli konuşma olayı harika fikir.Sanırım bununla ilgili konun da vardı.Buradaki paylaşımları da ekleyebliriz o konuyaGülümseme
Ama mustafayla konuşup bu videoları ya da konuyu kitli hale getirmek lazım bence emek hırsızlığı çok gerekirse telif hakkını bile alırımGülümseme

RE: CT-2 HACK TAKIMI - ジャイロメ59 - 21-04-2015

www.tsubasatr.net/konu-CT2-Hack-Yapim-Video-Serisi.html

Evet, gerekirse canli yayin (live stream) yapariz Youtube'da, orada kod arariz ne bileyim.

Bugune kadar sesimi duyan tek svChatos ve Anime Freak var. Artik kamuya acilmanin vakti geldi. Güzel

RE: CT-2 HACK TAKIMI - Jun Misugi - 22-04-2015

Aynen hatta efsane bir paylasim yapcam kod bulma konusu acicam ama konu kitli olacak