Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
misugi vs matsuyama - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: misugi vs matsuyama (/konu-misugi-vs-matsuyama.html)

Sayfalar: 1 2 3

misugi vs matsuyama - julio salinas - 05-02-2016

misugi
[Resim: 3018343123_1_3_uiORQ03I.png]
matsuyama
[Resim: zjz2me.png]

bana göre ikizide eşit seviyede
misugi=teknik
matsuyama=dayanıklılık
50/50

RE: misugi vs matsuyama - Jun Misugi - 05-02-2016

Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.
Misugi'nin Hyperbycicle hareketi var ama tek yarı oynamasına rağmen sonuca daha fazla etki ediyor nerdeyse hiç top kaptırmıyor Bu yüzden Misugi diyorum ama matsuyama da çok iyi

Cvp: RE: misugi vs matsuyama - G.Hernandez - 05-02-2016

(05-02-2016, Saat: 16:56)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.
Misugi'nin Hyperbycicle hareketi var ama tek yarı oynamasına rağmen sonuca daha fazla etki ediyor nerdeyse hiç top kaptırmıyor Bu yüzden Misugi diyorum ama matsuyama da çok iyi

Abi mangaları takip etmiyor musun?

Cvp: RE: misugi vs matsuyama - Jun Misugi - 05-02-2016

(05-02-2016, Saat: 18:02)G.Hernandez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2016, Saat: 16:56)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine ct2 bazlı konuşuyorum.Matsuyama takımını çok iyi yönlendiriyor ve kartal vuruşuna sahip,takımını da ateşleyip tüm oyuncuların atağa katılmasını sağlıyor tabi yer yer bu bir dezavantaj oluşturuyor çünkü defansta kimse kalmıyor.

Abi mangaları takip etmiyor musun?

edemiyorum maalesef

RE: misugi vs matsuyama - ridyin - 06-02-2016

matsuyama misugi ile karsilastirilamaz misugi mukkemmel bir fubolcu hatta bazi zamanlarda tsubasadan bile iyidi ama simdi tsubasa daha iyi ama matsuyamayi kotulemiyom cok iyi bir defans onun muhtesem defans ozellikleri var ama misugi ile karsilastirilamaz oyum misugi

RE: misugi vs matsuyama - G.Hernandez - 06-02-2016

Misugi eskiden kalp rahatsızlığına rağmen iyi oynarken,şimdi ise hiç iyi değil.Mesela Owairan'a ezilmesi.Danimarka oyuncularını durduramaması vb.. Misugi şu an Tsubasa seviyesinde değil.Misugi arkadan geliyor gibi bir şey.Resmen Tsubasa'yı kopyalıyor kendine.Drive ve Flying Drive Shot'u çaldı.Bakalım daha neler çalacak.