Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek (/konu-ct2-wakabayashinin-surato-sahnesini-surekli-hale-getirmek.html)

Sayfalar: 1 2

CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - bakgal - 23-09-2016

Evet arkadaşlar size kendim bulduğum bir özelliği paylaşıyorum.

Hepiniz bilirsiniz Wakabayashi ct2 de arada sırada Surato yapıyordu. Bunu nasıl sürekli hale getirebileceğinizi anlatacağım sizlere.

3455B ofsetine gidin. 00 kodunu 80 yapın.

Artık Wakabayashide her yakala ve her yumruk komutundan sonra Surato sahnesi çıkar.

Cvp: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - Jun Misugi - 23-09-2016

(23-09-2016, Saat: 16:37)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar size kendim bulduğum bir özelliği paylaşıyorum.

Hepiniz bilirsiniz Wakabayashi ct2 de arada sırada Surato yapıyordu. Bunu nasıl sürekli hale getirebileceğinizi anlatacağım sizlere.

Artık Wakabayashide her yakala ve her yumruk komutundan sonra Surato sahnesi çıkar.

Güzel paylaşımGülümseme Rakip Wakabayashi de mi oluyor sadece?
Bunun daha uzun bir yapılışı vardı diye hatırlıyorum hem diğer Kalecilere de ekliyorduk hareketleriniGülümseme

Cvp: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - bakgal - 23-09-2016

(23-09-2016, Saat: 16:44)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-09-2016, Saat: 16:37)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar size kendim bulduğum bir özelliği paylaşıyorum.

Güzel paylaşımGülümseme Rakip Wakabayashi de mi oluyor sadece?
Bunun daha uzun bir yapılışı vardı diye hatırlıyorum hem diğer Kalecilere de ekliyorduk hareketleriniGülümseme

Bizim wakabayashi de oluyor. Rakip wakabayashi için denemedim. Dediğin şey Kalecilere yakala komutuyla özel hareket eklemedir. Orada wakabayashi ye bu özelliği ekliyebiliyorduk.
Ama benim bulduğum bu özelliğin iki farkı var

Birincisi o uzun olanda yakala yapınca bu özellik olur. Yumruk yapınca kaleci yumruk yapar. Surato çıkmaz. Benim bulduğum özelikte ise yakala komutu ile de yumruk komutu ile Surato sahnesi olur.

İkincisi bence en önemli özelliği

Bir kaleciye hem alt tuşuyla hem de yakala komutuyla iki özel kurtarış ekleyemiyoruz.
Bu uzun yoldan Surato ekledigimiz de Kaleci ye
alt seçeneği ile kurtarış ekleyemeyiz. Ama benim bulduğum özellikte ise Wakabayashi ye Surato ekleyip aynı zamanda alt seçeneği ile ekleyebiliyoruz. Yani bir kaleciye hem alt tuşuyla hem de yakala komutuyla iki özel kurtarış ekleyemiyoruz kanısını yıkmış oluyoruz

RE: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - Jun Misugi - 23-09-2016

Bizim Wakabayashi'de olması daha iyiGülümseme Yumruk yaparken de wakabayashi'nin surato yapması güzel bir yenilik

RE: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - S.Carlos - 11-10-2016

Morisaki'nin sinirlenmesini sürekli hale getirebilen bir paylaşım yapıldı mı? Biraz göz gezdirdim de göremedim. Gülümseme

Cvp: RE: CT2 Wakabayashinin Surato Sahnesini Sürekli Hale Getirmek - bakgal - 12-10-2016

(11-10-2016, Saat: 17:19)S.Carlos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Morisaki'nin sinirlenmesini sürekli hale getirebilen bir paylaşım yapıldı mı? Biraz göz gezdirdim de göremedim. Gülümseme

Bu dediğimi yaparsan Morisaki nin sinirlenmesi de sürekli hale gelir.