Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] (/konu-ct2-super-striker-ara-sahnelerin-cevirileri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 12-04-2017

Turnuva Asıl Şimdi Başlıyor!!

[Resim: 21khyft.png] [Resim: o9r0vb.png]

Evveet, bu şekilde oynayıp gerçek turnuvayı da kazanalım!

Tamam!!

Tsubasa-kun, acil durum!!

[Resim: f00o5k.png] [Resim: 29z6k2d.png]

Eh?

Aynı günlerde dünyanın çeşitli yerlerinde de ülkelerini temsil edecek takımlar

Zaferlerini ilan ederek birbiri ardına belli olmaya başlamışlardı...

[Resim: a9vfr9.png] [Resim: 20v18x3.png]

Güney Amerika Elemeleri – Final Karşılaşması

Arjantin VS Uruguay

Ben dahiyim!

Juan Díaz!!

[Resim: 24ozng8.png] [Resim: 2a7egcx.png]

Top ağlarda! Gool!!

Ve maç bitiyor!

Arjantin Uruguay’ı yendi!!

[Resim: 1238dah.png] [Resim: bilct5.png]

Avrupa Elemeleri – 3. Grup Final Karşılaşması

Fransa VS Danimarka

Pierre-kun markajdan kurtuldu!

Hemen arkasından Napoléon-kun onu takip ediyor!

[Resim: 14jul2b.png] [Resim: fuyr01.png]

Haydi Napoléon!

Kapanışı o şutla yapalım!!

Tamam! Pierre!!

[Resim: jzzig9.png] [Resim: 2help2t.png]

Bu, bu da ne böyle!!

Aaa! Top Danimarka kalesine girdi!!

Ve maç bitiyor!

[Resim: 15yc1ad.png] [Resim: ekmbo0.png]

(U18) Fransa, Gençler Şampiyonasındaki yerini alıyor!!

Avrupa Elemeleri – Final Karşılaşması

Batı Almanya VS Portekiz

[Resim: 20a2low.png] [Resim: 2sbu6fd.png]

Schneider-kun şut çekecek!

Uzak mesafeden Portekiz kalesine yöneliyor!!

Fire!!

[Resim: 30ma6nt.png] [Resim: rwnhvm.png]

Top ağlarda! Gool!!

Ve maç bitiyor!

Avrupa kıtasının temsilcisi Batı Almanya!!

[Resim: lbi93.png] [Resim: 15hdfrp.png]

Ve de (U18) Şampiyonasına ev sahipliği yapacak Brezilya

Gençler, (U18) Brezilya’ya büyük katkı yapacak bir destekçi teşrif etti.

[Resim: 2qw060j.png] [Resim: fp9e9l.png]

Gençler Şampiyonasında koçunuz olacak bu kişiyi tanıştırayım.

Na... Nasıl!!

[Resim: 2vbvm9k.png] [Resim: ixa98l.png]

Roberto Hongou!!

Bugünden itibaren koçunuz benim.

[Resim: r9kgsw.png] [Resim: 1zlad1x.png]

Bizim bu şampiyonadaki tek hedefimiz

(U18) Brezilya’yı şampiyon yapmak.

Çok iyi performans göstereceğinizi umuyorum.

Hep birlikte şampiyon olmak için çalışalım.

[Resim: 2dqf7q.png]

Roberto Hongou bizim koçumuz...

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - MompresaN - 12-04-2017

Bu sefer uzun ve keyifli bir çeviri oldu. Ben oyunu oynarken anlamasamda buna benzer uzun sahnelerden hep keyif almışızdır.

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Makoto Soda - 13-04-2017

Yine çok çok iyi bir çalışma oluyor. Kolay gelsin.

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 13-04-2017

Oradaki o çizgi ve Tsubasa' nın Küçük Emrah tarzı yüz ifadesi zaten bize durumun aciliyetini belirtiyordu hep. Japonca versiyonda da bu durumdan dolayı bunu anlamıştık. Dil Çıkarma

Diaz' ın maç içindeki o diyaloğunu spiker söylerdi hep, meğerse burada kendisi de biraz havaya girmiş. Gülümseme

'Bu, bu da ne böyle!!

Aaa! Top Danimarka kalesine girdi!!'

Hadi ya, bak sen şu işe top filelere girdi (!) ya... Burada spiker ne olmasını bekliyordu acaba? Dil Çıkarma

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 14-04-2017

@Makoto Soda
Teşekkürler.

@Hiena
Diaz'ı çok sevmem, bunun nedenini çeviriyi yaparken bir kez daha anladım, kendine çok güvenen, egoist, takım oyununa pek yanaşmayan bir karakteri var. Güzel

Pierre-Napoléon SliderCanon'u vurdukları anda spikerimiz Charlie Takahashi topu takip edemiyor bu nedenle de "Aa, neler oluyor?" diye bir tepki veriyor. Yani basit gibi görünebilir ama CT dünyası içerisinde mantığı olan bir durum burada yaşanan. Güzel

Benim en çok sevdiğim uzun sahnelerden biri hep bu kısım olmuştur. Öyle ki çocukken burayı tekrar izlemek için şifre girip Güney Kore maçını oynardım. Dil Çıkarma

Güney Amerika elemelerinde benim favori takımım Uruguay demek ki Arjantin'i yenebilse onlarla karşılaşacaktık ancak tabi mevcut CT2 şartlarında bu epey imkansız gözüküyor. Yine de her defasında elenenin Uruguay olduğunu görmek üzücü. ^_^

...

Fransa 3 üncü Grup'tan çıkıyormuş, merak ettiğim acaba Avrupa Elemelerinde kaç grup daha var. En az 3 tane olduğunu bu bilgi ile net şekilde öğrenmiş olduk. Güzel
Ve söylemeden geçemeyeceğim; Fransa'nın bu ikilisi burada çok karizma duruyorlar. Zaten yeni şutları ise CT2'ye kesinlikle renk katmış.

Portekiz de gidip gördüğüm 1 sene (eğitim maksatlı) kaldığım bir ülke bu nedenle hep sempati duymuşumdur, ama burada onların da Almanya'ya kaybederek turnuvaya katılamadıklarını görüyoruz. Oysa ki CT1'de vardı Portekiz. Nedense hep kaybeden tarafta oluyorum. Dil Çıkarma

Veeeee tabiki asıl büyük sürpriz Roberto'nun Brezilya'nın başına geçmesi. Bunu öğrenince Santana da çok şaşırıyor ilk başta ancak bu durumdan son derece memnun. Çünkü Tsubasa'ya Rio Kupasında kaybetmiş olmasının bir nedeni de Roberto ve şimdi aynı Roberto onun WY'yi kazanması için çabalayacak. Kendinizi Santana'nın yerine koyun ve ne büyük bir avantaj kazandığını görmeye çalışın. Güzel

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 14-04-2017

(14-04-2017, Saat: 06:55)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pierre-Napoléon SliderCanon'u vurdukları anda spikerimiz Charlie Takahashi topu takip edemiyor bu nedenle de "Aa, neler oluyor?" diye bir tepki veriyor. Yani basit gibi görünebilir ama CT dünyası içerisinde mantığı olan bir durum burada yaşanan. Güzel

Tabi o sahneye bakmayıp sadece oradaki o diyaloglar üzerinden bunları okuyunca, böyle bir durum çıktı ortaya. Gülümseme

Uruguay için en azından Fransa gibi bir durum yapabilirlerdi bence. Fransa maçına yakın bir yerde karşılaşırdık ve sonra çeyrek final veya öncecisinde Arjantin veya Almanya gibi bir takıma elenebilirlerdi.

Gerçekte olduğu gibi 8 grup falan vardır herhalde. Yada 6 falan olabilir.