Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] (/konu-ct2-super-striker-ara-sahnelerin-cevirileri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - MompresaN - 18-04-2017

Bence burada Drive Shoot un yetersiz kaldığına işaret ediyor. Ben oyunu oynarken skor yükünü genelde Hyuga çekiyordu. Artık daha güçlü bir teknik gerekli ve bu tekniğe hakim olmadan Super Striker olunamaz.

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Crazy Striker - 18-04-2017

Bence Bu İsimde Bir Anlam Bozukluğu Var Tsubasa Super Striker Olamaz Çünkü Orta Saha Oyuncusu Oyun Kurucu Mesela Atıyorum Super Dahi Oyun Kurucu Deseler Daha Çok Yakışırdı Striker Demek Forvet, Atış yapan Oyuncu Demek Genelde Forvetlere Kullanılıyor Yani Mesela Juan Dias "Dahi" Deniyor Bu Çok Doğru Ve Yerinde Olmuş.Super Striker Carlos Santana, Schneider , Hyuga Gibi Oyunculara Daha Çok Yakışırdı Gülümseme

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 19-04-2017

Demek ki CT dünyasında (ya da en azından CT2'de) bir oyuncunun Striker olabilmesi için ille de forvet hattında oynaması şart değilmiş. Benim de aklıma zaten yatıyor, çünkü Tsubasa MF olabilir ama ortalama bir FW oyuncusundan çok daha fazla gol attığını hangimiz inkar edebilir ki. Güzel

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Crazy Striker - 19-04-2017

Evet
İşte Ct Dünyası Böyle Görmüş Ama Ben Genede Kabul Edemiyorum Bu Durumu Orada Başka Oyuncularda Var Bana Yanlış Geliyor Keşke Farklı Bir İsim Kullansalardı Güzel

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hüseyin Epik - 19-04-2017

Ilk sahnedeki tsubasa kojiro nun formasını ve tsubasa misaki kojiro nun yakın görünüm forma ofsetleri nedir?

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 19-04-2017

Youko, ne yapmaya çalışıyordu bende merak ettim. İlginç bir durum yaşanıyor muydu ilerleyen sahnelerde? Nedense böyle bir durum hatırlamıyorum ve benim hatırladığım kadarıyla bu noktadan sonra Youko pek gözükmüyordu sonraki sahnelerde. Kararsız

Roberto' nun verdiği o şifreli konuşmalardan sonra zamanla kendisinin [Tsubasa' nın] çözüme ulaşması çok ilginç değil mi? Gülümseme

Tsubasa, orta saha olsa bile en çok gol atan oyuncuların her zaman başında geliyor biliyorsunuz. Her yerde oynayabilen çok yetenekli bir oyuncu ve bence Super Striker bir oyuncunun sahip olacağı tüm özellikleri kendinde barındırdığı için ona tam uyuyor. Gülümseme

@Huseyin Epik

Bu konunun yeri burası değil. Aşağıda verdiğim konulardan istediğin bilgilere ulaşabilirsin.

Forma Renklerini Değiştirme

Yakın Görünüm Forma Renklerini Değiştirme