Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] (/konu-ct2-super-striker-ara-sahnelerin-cevirileri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 18-07-2017

Ben uygun zamanda bunları halledip sana gönderirim.

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 13-08-2017

Bekliyorum Hiena-san. Güzel

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 13-08-2017

2 hafta kadar önce başladım ve bir iki tanesini aldım ama sonra yoğunluktan vakit bulamadım bir türlü. Cuma günkü izin günümde halletmeye çalışacağım. Gecikme için kusura bakma. Güzel Sabah 9 akşam 9, 10 lara kadar çalışıyorum maalesef. Özel sektörün gözü çıksın Kızgın - Sinirli

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - byzon - 15-08-2017

'Eğer Japonya finale kadar gelebilirse Öğretmen ile Öğrenci karşı karşıya gelecek demektir.'

Şurada çok sağlam bir felsefe var.
Boynuz kulak denklemi gibi...

Emeklerinize sağlık çok merak ettiğim sinematik ara sahneler Türkçeleştirilmiş.

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 15-08-2017

Rica ederim.

Zaten Super Striker'ın inanılmaz güzel bir senaryosu var. Favori CT oyunum Super Striker, ancak şimdi sadece oynanış, akıcılık, şutlar, karakterler vs değil çevirilerin ardından senaryosu ile de beni bunca sene sonra tekrar mest etmiş, büyülemiş durumda.

Sadece "sorun bende mi, CT2'yi fazla mı seviyor, abartıyorum" diye düşünerek son zamanlarda CT1, CT3 ve CT4'ü oynadım, CT5'i de oynayacağım ancak yok arkadaş CT2 birbaşka, benim için hem geçmişten gelen inanılmaz anıları var, hem de oyunu açıp oynadığımda oyun akıyor, kendini oynatıyor.

Birçok CT oyununu CT bilgim paslanmasın diye açıp oynarım ancak CT2'yi zevkine aklıma estikçe oynarım. CT2 ve diğerleri arasındaki fark benim için bu kadar net.

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - byzon - 15-08-2017

Aynı sorun bende de var Matsuyama.
Play Station' un sunduğu Tsubasa oyunları bile CT 2 kadar zevk vermiyor.

Baktığında 8 bitlik atari oyunu ama içeriğe baktığında ya da oyunun grafiklerine baktığında PS 'deki Tsubasa bile , bu kadar küçük boyutlu CT 2 kadar güzel gelmiyor.

Sanıyorum olay şu boyut küçük işlev büyük. Zamanının bu oyunun yazılım ve tasarımcıları az yerle (megabayt ile ) çok iş yapmışlar.

Bu arada senin bu güncellemelerinden sonra CT 2 Türk versiyonu Rom' u gelirse çok iyi olur.