Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Multimedya (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-multimedya.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Resim Galerisi (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-resim-galerisi.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) (/konu-captain-tsubasa-3-4-5-game-guide.html)

Sayfalar: 1 2

Cvp: RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - MompresaN - 28-03-2013

(28-03-2013, Saat: 15:36)Takamura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mompresan jr.'ın yorumuna bakar ingilizce diye düşünmüştüm ama değilmiş. Daha inmediği için hangi dil bilemiyorum, sanırım Japonca Açık Ağızlı Gülümseme

Bingo !!! bu kez tutturdun Süper Ama benim yorumumdan İng . olduğuna nasıl kanaat getirdin onu anlıyamadım :huh: Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - herzem - 28-03-2013

Türkçe olmaması kötü oldu deyince bende bir şeyler anlayabildiğini düşünerek ingilizce diye düşündüm. Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - MompresaN - 28-03-2013

(28-03-2013, Saat: 15:43)Takamura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe olmaması kötü oldu deyince bende bir şeyler anlayabildiğini düşünerek ingilizce diye düşündüm. Açık Ağızlı Gülümseme

Türkçe olmadığını biliyordum yavf Açık Ağızlı Gülümseme ''Birde türkçe olsa tadından yenmez'' derken , Hikaru Matsuyama nın ''Aslında bunları çevireceksin, photoshop ile düzenleyeceksin ve sitede yayınlayacaksın orijinal CT paylaşımları olarak, çok bomba olur. '' cümlesini desteklediğimi söylemek istemiştim ;)

Aslında yine Hikaru Matsuyama nın mesajında , guidelerin Japonca olduğuna dair cümleler geçiyor , ama sen kaçırmış olacaksın ;)

Neyse konu dağılmasın ;)

Cvp: RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - herzem - 28-03-2013

(28-03-2013, Saat: 16:00)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2013, Saat: 15:43)Takamura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe olmaması kötü oldu deyince bende bir şeyler anlayabildiğini düşünerek ingilizce diye düşündüm. Açık Ağızlı Gülümseme

Türkçe olmadığını biliyordum yavf Açık Ağızlı Gülümseme ''Birde türkçe olsa tadından yenmez'' derken , Hikaru Matsuyama nın ''Aslında bunları çevireceksin, photoshop ile düzenleyeceksin ve sitede yayınlayacaksın orijinal CT paylaşımları olarak, çok bomba olur. '' cümlesini desteklediğimi söylemek istemiştim ;)

Aslında yine Hikaru Matsuyama nın mesajında , guidelerin Japonca olduğuna dair cümleler geçiyor , ama sen kaçırmış olacaksın ;)

Neyse konu dağılmasın ;)

Hikaru'nun yorumunu okumamıştım Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - kenzero94 - 28-03-2013

İndirmeye aldım teşekkürler Gülümseme
Forumda japonca bilen birileri olsaydı belki Türkçe olarak görebilirdik.

RE: Captain Tsubasa 3-4-5 (Game Guide) - ScoUnk - 28-03-2013

Ben fırsat bulduğum an çalışacağım Rosetta Stone kurslarıyla.