Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) (/konu-captain-tsubasa-tsukurou-dream-team-tam-cozum-resimli-anlatim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - Ryuzaki - 07-04-2013

Lütfen sorumu biri cevaplasın oyunu oynayamıyorum beklemekten ya bi yolu varmı yoksa sadece sabırmı bu play point işi. Ben galiba stamina ne bilmiyorum yorumların hiçbirinide anlamıyorum 2.günüm ama 5 dk da 1 point dolsunda maç yapayım die bekliyorum acaip sinir bozucu.

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - Hikaru Matsuyama - 07-04-2013

Sabırlı olacaksın, bu oyunun tarzı bu. ^_^

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - Ryuzaki - 07-04-2013

Peki tamam bugünkü son sorum gerçekten bana story modda silver misugi cıktı penaltı atamadım ve story modda oynadımız takımlarla tekrar oynuyoruz ya orada misugiyi yendiğimde neden pk atışı olmuyo yani artık alamayacakmıyım misugiyi?

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - darklord80 - 07-04-2013

(07-04-2013, Saat: 15:28)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki tamam bugünkü son sorum gerçekten bana story modda silver misugi cıktı penaltı atamadım ve story modda oynadımız takımlarla tekrar oynuyoruz ya orada misugiyi yendiğimde neden pk atışı olmuyo yani artık alamayacakmıyım misugiyi?
story modunda kazandığın oyuncular iyi değildir.zaten story modundan en fazla platin oyuncu geliyor oda çok nadir.story modunda maçlarda sadece 1 kez pk ile oyuncu gelir.bunun haricinde birde para puan ile veya ödül olarak story modunda iken oyunculara puan dağıtılırken pk atışı hakkı kazanırsın.tabi ağırlıklı olarak bronz kartı.çok nadir altın,platinde kazanabilirsin.birde story modunda sürekli olarak aynı takımla maç yaparsan nadir olarak gelebilir.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-TAM ÇÖZÜM (Resimli Anlatım) - MompresaN - 07-04-2013

(07-04-2013, Saat: 15:28)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki tamam bugünkü son sorum gerçekten bana story modda silver misugi cıktı penaltı atamadım ve story modda oynadımız takımlarla tekrar oynuyoruz ya orada misugiyi yendiğimde neden pk atışı olmuyo yani artık alamayacakmıyım misugiyi?

Sağlam kadrolar kurabilmek için etkinliklere katıl Süper Misugi nin gümüşü için üzülme oyuna devam edersen Misugi nin altın kartlarını bulduğunda bile üzüleceğin anlar yaşayacaksın ;)

Teşekkür ederim