Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Biycle Açılır Mı? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Biycle Açılır Mı? (/konu-ct2-sao-paulo-gremio-macinda-tsubasa-sinirlenmezse-drive-biycle-acilir-mi.html)

Sayfalar: 1 2

CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Biycle Açılır Mı? - Karl Heinz Schneider - 15-09-2020

Bu konuda Sao Paulo - Gremio maçı ile ilgili bilgiler vereceğim.

TSUBASA NASIL DRİVE RÖVEŞATA'YI KEŞFEDEBİLİR?

Bildiğiniz gibi Rio Cup'ın 3. maçında Gremio ile karşılaşıyoruz. O maçta ceza sahası içinde çektiğimiz 2 şutu Meao kurtarınca Tsubasa sinirleniyor ve Drive Röveşata şutunu keşfediyor. Peki o maçta Tsubasa'yı sinirlendirmezsek yani ceza sahası içinden şut çekmezsek ne olur? Tsubasa Drive Röveşata şutunu bulabilir mi? Cevabı 3. soruda.

TSUBASA'YI SİNİRLENDİRMEDEN MEAO'YA GOL ATILABİLİR Mİ?

Normalde Tsubasa sinirlenene kadar Meao'ya gol atılmıyor diye bilebilirsiniz. Ancak o şekilde gol bulmanın da yolları var. Birebir de olması neredeyse imkansız. Ancak birebir de Meao bazen Drive Şut'u yakalayamıyor. Onun dışında Tsubasa'nın normal şutu ile de gol atabiliriz. (Denenmiştir). Ek olarakta penaltıdan gol bulabiliriz.

O MAÇ TSUBASA'YI SİNİRLENDİRMEZSEK DRİVE RÖVEŞATA AÇILIR MI?

Bu soru bir anda aklıma takıldı. Bende şifremi yazıp girdim. Maçta penaltılara kadar zaman geçirdim. Orada da save aldım ve kazanana kadar oynadım. En sonunda da hiç bir sinematik vs. olmadan Palmeiras maçına geçti. Tsubasa'nın maçta Drive Röveşata'sını hiç görmesek de yinede açılmıştı. Bunuda taktik kısmına girerek Tsubasa'nın özelliklerine bakarak gördüm.

Böyle sorular kafama esti ve böyle bir konu yapmak istedim. Umarım konuyu sevmişsinizdir. Gülümseme

RE: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Röveşata Açılır Mı? - imparator_03 - 15-09-2020

Güzel bilgiler, teşekkürler

RE: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Röveşata Açılır Mı? - Karl Heinz Schneider - 15-09-2020

@imparator_03

Rica ederim.

RE: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Röveşata Açılır Mı? - AlphaT®.NET - 15-09-2020

Güzel konu olmuş.

"Drive Şut'u yakalayamıyor. Onun dışında Tsubasa'nın normal şutu ile de gol atabiliriz. (Denenmiştir) "

Ben Drive Şut ile hiçbir şekilde attığımı hatırlamıyorum ama normal şut ile atmışlığım var.
Ek olarak pemaltı yoluna çok giderdim. Ceza sahası içinde Tsu yerde, hoop düdük Güzel

RE: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Röveşata Açılır Mı? - Karl Heinz Schneider - 15-09-2020

@AlphaT®.NET

Drive Shoot'u birebir de bazen yiyebiliyor. Bildiğiniz gibi Meao'nun birebir de ki değerleri çok yüksek ama o "Çalıma Çık" yaparsa bizde Drive Shoot çekersek gol olma olasılığı var. (Denenmiştir.) İsterseniz sizde deneyebilirsiniz.

Aynen bak o penaltı sistemide olabilir, onuda ekledim listeye. Teşekkürler ederim abi. Gülümseme

RE: CT2: Sao Paulo - Gremio Maçında Tsubasa Sinirlenmezse Drive Röveşata Açılır Mı? - ScoUnk - 15-09-2020

@"Karl Heinz Schneider^"

Bu dediklerini @Hikaru Matsuyama bizzat denemiş ve yapmıştı. Tsubasa ile gol atmadan Rio Cup kazandı. O süreçte Drive Overhead'i maç içerisinde açmadığı halde sonraki maçta Drive Overhead açılmış oldu. Tabii Tsubasa'yı kullanmadan gol attığı için de 2. sorunun cevabını da vermiş oldu.