Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

benjamin

Bu konu; 60 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : romantik4
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mrb ben bu mesajı yanlış yere atmışım.onun için birde buraya atıyorum.benjamin yani moero top striker hackini yapmanız mümkün mü acaba?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Moero Top Striker'ı ben de çok severim. Ben hackinden çok animenin indirme linklerini bulmak istiyorum. :/
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(07-05-2013, Saat: 22:08)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moero Top Striker'ı ben de çok severim. Ben hackinden çok animenin indirme linklerini bulmak istiyorum. :/

Aynen katılıyorum. Güzel
[Resim: rbYtd.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eğer aynı oyundan bahsediyorsak darklord bana bu oyunla ilgili bir video göstermişti. Ve açıkçası rezil bir oyun gibi gelmişti bana, darklord da benzer şekilde düşünüyordu.
Bu oyun için Hack yapabilir mi arkadaşlar onu bilmiyorum, ama yaparlarsa verdikleri uğraşa değer mi onu hiç ama hiç bilemiyorum. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bunun oyunu var top striker diye nes konsolu için çıkmış. .tsubasanın en kötü oyunu bu oyunun yanında baş yapıt sayılır.
edit:genede videosunu paylaşıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
1 kodunun dahi ne işe yaradığını bilmiyorum Açık Ağızlı Gülümseme çözmek lazım ancak uğraşılmaz rezalet bir oyun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi