Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Japonya Kupası by Taro Misaki

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Taro Misaki
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun ilk oyunun devamı niteliğinde. İlk oyunda Türkiye Kupasını aldıktan sonra bu sefer Japonya'ya giden bizim ekip, bu sefer oradaki kupa için mücadele veriyor Açık Ağızlı Gülümseme Ayrıca takımda çok önemli bir güç kaybı var; karşıda ise Kojiro Hyuga kendini güçlendirmiş ve Jun Misugi'yi de takıma katarak, gücüne güç katmış durumda. Hiraku Matsuyama da Hyuga ile anlaşamayıp, tekrar Furano ile yoluna devam ediyor. Buyurun oynayın Gülümseme Ayrıca hack iki maçlıktır. Ben hackte sadelik sevdiğim için çok abartı şeyler bulamayabilirsiniz, sadece bir kaç şut değiştirdim.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

İlk hack çalışmam Gülümseme

[Resim: v807e0.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
3 Saniye ile kabul edildi hackin. Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Teşekkürler barış Gülümseme Ben unuttum ya hack yarışmasını, yoksa daha erken paylaşırdım bu aralar yorgunum biliyorsun Gülümseme
İlk hack çalışmam Gülümseme

[Resim: v807e0.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
*Önceki oyunu bilmediğim için, oyunu açarken umarım önceki oyundan bilmem gerekenler yoktur diye düşünüyorum. (Oyun öncesi bilgi vermişsin, endişelerim gitti.)
*Giriş ekranı hoşuma gitti. Tebrikler.
*Nankatsu kadrosu beklediğimden güçlü olmuş. :D Nitta da var kadroda. Sen de benim gibi alternatif evren yaratmayı sevenlerdensin. Misugi Toho'da, Tachibana'lar ve Nakanishi Furano'da falan. :)
*Maç oldukça zor olmuş. Çok sevdim. Nakanishi'ye gol atmak çok zor, ve gol yememek de çok zor. Hacamat ettiler resmen beni Furano maçında. :D Son saniye golüyle 3-3 yakaladım uzatmaya gitti. Bu arada uzatma devreleri de hoş olmuş. Orjinalde yoktu diye hatırlıyorum.
*Uzatmalar sonunda hata verdi 4-3 kazanmama rağmen, save'den geri defalarca dönsem de finale geçemedim.
*Senin oyununda en çok takımlar arasındaki dengeyi beğendim. Benim için bir hackte olması gereken en önemli 2. şey.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Güzel bi hack abi
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Öncelikle Deniz senin emeğin de takdir edilmeyi hak ediyor.
Giriş ekranını ben de beğendim ara sahnelerin varlığı olumlu bir yön
en çok dikkatimi çeken şeylerden biri normalde ct2'de ş,ç,ğ,i gibi harfler bulunmaz bunları eklemişsin bence çok yaratıcı bir hareket olmuş bir hack oyunu yapacaksan yaratıcı olmalısınGülümseme
denge olayı da güzel ayarlanmış
hayabusa şutun vuruş anı çok güzel olmuş özellikle ayaktan çıkma sahnesi drive için aynı şeyi söyleyemem bir oraya bir burayaGülümseme şaka bir yana hoş bir oyun olmuş oyunun tamamını oynayamadım ama beğendim emeğine sağlık daha güzel oyunlar yapman dileğiyle
başarılarGülümseme
Not: bu arada Gökhan Hacamat ne yaGülümseme güldüm kardeşimGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
By Misaki Hack Roberto 13 4,350 11-01-2024, Saat: 18:23
Son Yorum: Aoisingo

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi