Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Devil May Cry 3

Bu konu; 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Prince Of Darkness
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzun zaman önce dünyada doğa üstü varlıklar ve insanlar arasında büyük bir savaş yaşanmaktadır. Artık insanlar çaresiz bir vaziyette sonlarının geldiğini izlemeye başlamışlar ve ellerinden hiçbir şey gelmemektedir.Tam o sırada büyük efsanevi Şeytan Sparda yaratıkların dünyalarının kapısını kapatarak insanları kurtarmış ve savaşı bitirmiştir.Aradan bir süre geçtikten sonra Sparda dünyadan bir kadın ile evlenmiş ve iki erkek çocuğu olmuştur. Üstelik çocukları ikizdir. Dante ve Vergil. Sparda ölüme yaklaştıkça kendi gücünü taşıyan iki madalyon yapmış ve çocuklarına vermiştir. Madalyonlar ne zaman birleşir ise Sparda'nın gücü ortaya çıkacaktır. Aradan yıllar geçtikten sonra oğulları çıkmaza gelmiş ve farklı yollara gitmiştir. Dante dünyada kalıp normal yaşamaya devam etmiş Vergil ise sahip olduğu gücün farkına varmış ve karanlığa ilerlemiştir.İşte bu andan itibaren kendimizi DMC 3'te buluyoruz. Dante yarı insan yarı şeytan olduğunu bilse de sahip olduğu gücün farkında değildir.Ve yeni bir büro açmaya karar vermiştir. Daha açmadığı hatta ismini bile koymadığı bürosunda pineklerken birden bire onlarca yaratığın saldırısına uğrar. Daha ilk bölümden itibaren aksiyon tavana vuruyor. Anlaşılamayan bir biçimde önümüze geleni yok ediyoruz. Zaten videolarda Dante sürekli hareketleri ile sizi güldürecektir. Etrafında ne olup bittiği fazla umurunda değildir. Elbette hepsi bu kadar değil.Yer altından kardeşi Vergil öncülüğünde çıkan bir kale ile şehrin darmadağın olması Dante'yi hem kızdırır hem de eğlenmesi için bir sebep olur.
[Resim: 243350.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hack and slash tarzı oyunları sevmediğim için oynamadım hiçbir zaman. Ama animesini izlemiştim. Fena değildir.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi