Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Levin vs Cruyfford

Bu konu; 12 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Anket Başlığı: S. Levin vs Cruyfford
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
B. Cruyfford
50.00%
12 50.00%
S. Levin
50.00%
12 50.00%
Katılımcı sayısı: 24 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Attıkları sert şutlarla Wakabayashi nin ellerini kıran :ıhı: İsveç kaptanı Stefan Levin ve Hollanda kaptanı Bryan Cruyfford u kıyaslayalım ;) Sizce kim daha iyi ? Yada kimi daha çok seversiniz ?

[Resim: rgXO6z.png] [Resim: XB8P9O.png]

[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(03-07-2013, Saat: 15:27)El Sid Pierre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim için zor bir soru olmuşDil Çıkarma

En çok sevdiğim karakterler arasında her ikisi de.

Cruyfford çok fazla ortada gözükmemesine rağmen çok fazla hayran kitlesine sahip bir oyuncu, bildiğiniz gibi kendine has özel teknikleri var.

Ayrıca Levin de beğendiğim oyuncular arasında, çok severim kendisini,

Birini seçmem gerekirse ben Cruyfford' un bir adım önde olduğunu düşünüyorum o yüzden oyum Cruyfford' aGülümseme

Benim oyum Levin e Süper

Cruyfford u sadece , tek maçlık bir ara mangada görmüştüm . Tsukurou Dream Team oyunu sayesinde de bir kaç tekniği hakkında bilgi sahibiyim hepsi bu :kafa: Umarım Madrid olimpiyatlarında sensei bir Hollanda maçı ayarlarda , kendisine ait sır perdesi aralanır diye umut ediyorum ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Benim oyum da Levin'e Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Levin diyorum bende Yupi Adam karizma
[Resim: Soga_Yuji.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aslında bunca yıllık CT tecrübem bana bariz bir şekilde Cruyfford'un Levin'den daha iyi bir oyuncu olduğunu söylüyor ama ne yazık ki Cruyfford'u çok fazla izleme şansımız olmadı, Captain Tsubasa Road to 2002 Final Countdown'daki birkaç sayfayı bir kenara koyacak olursak neredeyse onu hiç göremedik. Buna karşın Levin'i hem WY'de, hem de Road to 2002'de bol bol izledik, bu nedenle hem karakterini hem tekniklerini çok daha yakından biliyoruz. Bu yüzden ben de diğer herkes gibi Levin'i seviyorum, oyum ona.

Ancak! !
Levin Almanya'nın ikinci sınıf bir takımı olan 1FC Köln'de oynadığı sıralarda Cruyfford Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olan Ajax'taydı, bu açıdan Cruyfford daha önde bence. Ayrıca, WY'de İsveç Çeyrek Final'de elenirken, Hollanda Yarı Final'de elenmiştir, bu açıdan da Hollanda İsveç'ten bir basamak yukarıda dersem çok da yanlış olmaz.

Umarım ilerde Cruyfford'u da en azından 1 maçta tıpkı Levin'i izlediğimiz gibi doya doya izleriz ve daha sağlıklı bir kıyaslama yapma şansımız olur.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
oyum levin a
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Levin'in "Vahşi"liği Elle Sid Pierre 4 449 19-10-2020, Saat: 21:21
Son Yorum: matsuyama10
Stefan Levin mi(Ben mi) Yoksa Carlos Santana mi( Futol Robotu mu)? levin44 10 1,141 12-10-2020, Saat: 18:47
Son Yorum: Nahzuğo41
diaz vs cruyfford julio salinas 4 1,313 03-08-2020, Saat: 13:34
Son Yorum: imparator_03
Levin mi? Schneider mi? mekani99 6 1,025 12-06-2020, Saat: 20:45
Son Yorum: genzow
Natureza VS Cruyfford imparator_03 0 884 02-10-2017, Saat: 17:47
Son Yorum: imparator_03

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi