Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

O Chumei vs Christiansen

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Anket Başlığı: Christiansen vs O Chumei
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Christiansen
33.33%
1 33.33%
O Chumei
66.67%
2 66.67%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çin in orta mankinası Chumei mi yoksa Süper Danimarka nın sorunlu yıldızı Christiansen mi ?
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Onun Ou Turn hareketine bayılıyorum. (Böyle bir isimle geçmiyor mangada, benim uydurmam. ^_^)

Ou, özellikle kanatta Ishizaki'yi fena dağıtmıştı, Chris ise Haas'a attırdığı golün öncesinde Misugi'yi geçmişti. Bu ikisinin ekarte ettiği oyuncuları kıyaslarsak aslında Chris daha etkili gibi görünebilir ama Danimarka maçında çalım atarken bir anda bağırarak şaşırtma hareketi yaparak Misugi'yi yanıltmıştı, bu taktikle hiçbir oyuncuyu ikinci kez geçemezsiniz.

Bu gibi nedenlerden ötürü oyumu Ou'ya verdim...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet ya , Ishizaki fana çuvallamıştı Chumei karşısında Gülümseme Chumei her defasında kendisinin tabiriyle büyülü ortalarını yapmayı başarmıştı Süper

Christiansen , bu ukala oyuncuyu hiç mi hiç sevmedim Kızgın - Sinirli Ama tekniği fena değil :gbr:

Benim oyum O Chumei ye ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hatırladığım kadarıyla Christiansen o maçta klasını gösterdi. Top sürüşü gayet iyi ve adam ekarte etmedeki hüneri, Chumei'ye göre daha iyi geldi bana

Christiansen
[Resim: Soga_Yuji.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi