Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

[CT] Ülkeler Sıralaması

Bu konu; 21 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Resim: 2w7h4ow.png]

Düşündüm de tıpkı FIFA'nın yaptığı sıralama gibi biz de site olarak CT'deki Ülkeler için puan sıralaması yapabiliriz.

Bu yukarıdaki benim çıkarmış olduğum bir liste. ^_^
Katılmak zorunda değilsiniz elbette, zaten güzel olan da bu, şu şekilde yapalım istiyorum; herkes kendi sıralamalarını yapsın, bu sıralamaların toplamının ortalamasını alarak "site sonuç odaklı" bir nihai sıralama oluşturacağız.

Benim listemde yer almayıp sizin listenizde yer alan ekipler de olabilir elbette, benim izlemediğimiz için özellikle koymadığım ekipler var, ya da belki unuttuklarım olmuş olabilir...

Minimum puan için bir şey diyemeyeceğim ama maksimum için en fazla 100 verirseniz daha iyi olur.

Bu konudaki düşüncelerinizi merakla bekliyorum(z). ^_^//
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şimdi biz aklımıza gelen 20 ulke ıle sıralama yapcağız değilmi doğruysa yapıyorum Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(06-07-2013, Saat: 23:51)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim listemde yer almayıp sizin listenizde yer alan ekipler de olabilir elbette, benim izlemediğimiz için özellikle koymadığım ekipler var, ya da belki unuttuklarım olmuş olabilir...
Adetim değildir ama mecbur kaldım kendi mesajıma alıntı yapmaya. ^_^

Yani,
20 olmak zorunda değil, sıralamada güçlük çekiyorsanız isterseniz siz de 10 takımı puanlayın. Ya da ne bileyim örneğin benim unuttuğum İngiltere'yi siz kendi sıralamanıza dahil ederek 21 veya daha fazla ülkeyi puanlayın vs vs...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
01 - Japonya - 100
02 - Brazilya - 99
03 - Almanya - 89
04 - İsveç - 88
05 - Uruguay - 86
06 - Hollanda - 85
07 - Arjantin - 84
08 - Fransa - 83
09 - Çin - 80
10 - İtalya - 79
11 - Nijerya - 78
12 - G. Kore - 76
13 - S. Arabistan - 75
14 - Tayland - 74
15 - Danimarka - 73
16 - Özbekistan -71
17 - Avusturalya - 70
18 - Paraguay -64
19 - Irak - 57
20 - Kamerun - 56

İngiltere ve İspanya şimdilik sıralamamda yer bulamadılar Süper Madrid Olimpiyatlarından sonra işler değişecektir ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Avustralya'yı unutmam kötü olmuş. ^_^

Toplam Puan / Kişi Sayısı şeklinde hesaplanacağı için sorun olmayacaktır gerçi...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Benim C.T. de hiç sevmediğim bir ülke takımıdır , Avustralya Süper Sıralamadaki yerinden de belli oluyordur Süper
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi