Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

captain tsubasa ougon sedai no chousen yardım

Bu konu; 52 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Soga
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar ...

Bu oyun ile ilgili yardıma ihtiyacım var.Sistemim gayet iyi lakin oyunu oynayacak uyumlu bir emulator bulamadım.Siteyide araştırdım ama ne oyun, nede emulator ile ilgili bir başlık göremedim.Bende bir konu açmakta buldum çareyi...

Acaba oyunu oynayabilen bir arkadaş varmı?Varsa lütfen biremulatör linki paylaşsın

NotAçık Ağızlı Gülümsemeenediğim emulatorlerde ekranda ses var ama görüntü yok.Sadece oyunun başında 3 şık görebildim.Bunlardan birini tercih edince,sonrasında hiçbir görüntü yok malesef
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Vakti zamanında ekran kartım varken bende çok denemiş ama sonuç alamamıştım . Sanırım oyunla uyumlu sağlam bir emulator yok , zira farklı bir oyun denemiş ama aynı amu ile çalıştırmayı başarmıştım . Çalıştırdığını iddia eden arkadaşlar da o zamanlar link vermekten veya yardım etmekten kaçındıkları için :kafa: içimde ukde kalan bir yaradır , bu oyun :gbr:

Yeri gelmişken bende de aynı sorun oldu . Ses var görüntü yok ve dediğin gibi üç şıkkı bende görebildim Süper

Pc mi değiştirim yeni bir sistemle bu oyunu tekrar indirip deneyeceğim . Çalıştırmayı başarabilirsem ilgili linkleri burada paylaşırım artık ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ben bu oyun için önceki forumda çalışan emülatör paylaşmıştım.malesef linki bulamadım.bu siteyi buldum.
https://sites.google.com/site/oji4sama/
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bendede başlarda öyleydi (yani dolphin emülatörde) sonra başka bir dolphin emusu denemiştim ne yaptıysam sonunda oyuna girebilmiştim ama antremanı bir türlü geçememiştim sonra silmiştim.
emin değilim ama sana (burası resmi sitesi olması lazım) linki veriyorum Link inşallah sorunsuz oynarsın Süper

İyi , Forumlar ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(20-07-2013, Saat: 15:18)T.Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede başlarda öyleydi (yani dolphin emülatörde) sonra başka bir dolphin emusu denemiştim ne yaptıysam sonunda oyuna girebilmiştim ama antremanı bir türlü geçememiştim sonra silmiştim.
emin değilim ama sana (burası resmi sitesi olması lazım) linki veriyorum Link inşallah sorunsuz oynarsın Süper

İyi , Forumlar ;)

Ben çalıştırabilseydim tabi o zamanlar Süper asla silmezdim :at: Bir kere konu itibariyle en sevdiğim C.T. serisi Süper Oynanış itibariylede klasik CT-2 oyun anlayışına benziyor Süper dur , karar ver ve uygula mantığıyla oynanıyor , değil mi ? Videolardan gördüğüm kadarıyla böyle ;)

Antrenmanda ne yaptırıyorlar ki oyunu sildirtecek kadar Süper 30 km koşturup , su molası bile vermiyolar deme sakın Gülümseme
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(20-07-2013, Saat: 19:41)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2013, Saat: 15:18)T.Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede başlarda öyleydi (yani dolphin emülatörde) sonra başka bir dolphin emusu denemiştim ne yaptıysam sonunda oyuna girebilmiştim ama antremanı bir türlü geçememiştim sonra silmiştim.

İyi , Forumlar ;)

Ben çalıştırabilseydim tabi o zamanlar Süper asla silmezdim :at: Bir kere konu itibariyle en sevdiğim C.T. serisi Süper Oynanış itibariylede klasik CT-2 oyun anlayışına benziyor Süper dur , karar ver ve uygula mantığıyla oynanıyor , değil mi ? Videolardan gördüğüm kadarıyla böyle ;)

Antrenmanda ne yaptırıyorlar ki oyunu sildirtecek kadar Süper 30 km koşturup , su molası bile vermiyolar demem sakın Gülümseme
Evet öyle dur karar ver mantığı ile antrenmana gelince bir türlü geçememiştim nasıl mesela antrenman sano sizin oyuncunuz vs. vardı
onlarla jito falan geçip gol atmanız gerekiyordu sanırım ama bizim oyuncularımız levelleri düşük olduğu için ne çalım ne pas nede şut işe yaradı + kasma problemi vardı diye hatırlıyorum ve donmada oluyordu oyun esnasında bu yüzden silmiştim işte Gülümseme neyse inşallah emu işine yarar ve son birşey daha diyeceğim ben çalıştırdığım zamanlarda oyunda yazı yoktu yani hyuga gelip birşey konuşuyor falan sürekli basarak geçiyoruz altyazı yoktu..(aslında oyun içinde altyazı olması lazım emudan kaynaklanıyordu ama o zamanlar çalıştıran bir tek o emuyu bulmuştum o zamanlar derken çok ta eski değil yani 1-2 sene önce Açık Ağızlı Gülümseme )
burada antrenman ile ilgili bir video var

direk orta sahadan başlıyoruz top sürmeye ;)
+ adamda gol atamamış bir türlü Açık Ağızlı Gülümseme

İyi , Forumlar Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Vol 2 Super Striker Türkçe (Sorunsuz Tam Sürüm) S.Carlos 265 31,427 Dün, Saat: 23:05
Son Yorum: bakdalgana
Captain Tsubasa VOL2 Türkçe+Emulator(Resimli) Carpora 36 11,302 26-03-2024, Saat: 00:38
Son Yorum: cherezy
Captain Tsubasa - Eikou No Kiseki Roberto 43 12,254 26-03-2024, Saat: 00:32
Captain Tsubasa Oyunları İndir (1,2,3,4,5 ve J) AlphaT®.NET 554 101,890 26-03-2024, Saat: 00:29
Captain Tsubasa Dream Team - Next Dream [TÜRKÇE] ScoUnk 146 5,875 25-03-2024, Saat: 05:36
Son Yorum: Makoto Soda

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
serdar_alacam (24-03-2024, 20:30), cherezy (26-03-2024, 00:27)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi