Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Merhaba

Bu konu; 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : el sordo
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar, ben Ankaradan Sarp. Eski forumlarda bir süre bulunmuştum ama burada kim var kim yok bilmiyorum tabii ki. Belki hatırlayanlar çıkacaktır. Dizi-magde Tsubasa izlerken aklıma düştü acaba aktif bir Tsubasa sitesi var mıdır hala diye. Burayı görünce de inanılmaz sevindim en azından bir merhaba demek istedim. Manga çevirisi yapıyor musunuz bilmiyorum, detaylı incelemedım forumu henüz ama eğer böyle bir projeniz varsa en azından çeviri kısmında yardımcı olmak isterim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
hoş geldin sarp seni hatırlar gibiyim fanficler okurdum eskiden orada senin aytaçın geçtiği fanficler hatırlıyorum sanki ama yanılıyor da olabilirim her neyse geri dönüp bakman çok iyi olmuş Tsubasa Türkiye Platformu 2013 yılı başında yeni bir yapılanmaya giderek yola çıktı ve gerek yetkili kadrosuyla gerek değerli üyeleriyle her geçen gün büyümeye ve içerik üretmeye devam ediyor. Manga konusuna ayrı bir önem veriyoruz aşağıdaki linkten manga çeviri konusunda bilgi alabilir ve manga kategorisi yöneticisi arkadaşımız Scounk'a çeviri ekibinde yer almak için başvuru yapabilirsin.

http://www.tsubasatr.net/konu-TsubasaTR-...3#pid12573

Manga ekibimiz tarafından çevrilen ve montajlanan bölümler, manga okuma sitemize yüklenmekte böylece emek veren arkadaşlarımızın emeği Mangaya ilgi duyan arkadaşlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Manga okuma sitemiz:

www.tsubasatr.org
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sağolasın hoşbulduk evet eskiden fan-fic yazardım. Senin nickin eskiden de mı aynıydı dostum? Hatırlayamadım ben seni kusura bakma :/
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aramıza hoşgeldiniz :at: Manga ekibimizin Scounk un önderliğinde sizin gibi Süper bu iş için gönüllü kişilere ihtiyacı vardı . Katılırsanız harika olur ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hoşgeldinnn
[Resim: Elle_sid_pierre.jpg]
-Mafrozen

[Resim: rjgp3.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hoşgeldin Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla