Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hajime Taki

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : captainmisugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Resim: s3ujh.png]
Kanji: 一 滝
Hiragana: はじめ たき
Lakap: Excellent Wing*
Ulus: Japonya
Doğum tarihi: 8 Ağustos
Boy/Kilo: 172 cm / 61 kg
Kan grubu: A
Mevkii: Kanat oyuncusu
Takım: Shutetsu / Nankatsu / Tokyo Verdy 1969 / Japonya
Numara: 11 / 7 / ??? / 17-13
İlk görünüş: Captain Tsubasa Manga [ Bölüm 3 ]

Hajime Taki Japonya'nın yedeklerinden biridir. En iyi arkadaşı Kisugi'dir ve ilkokuldan beri onunla oynamaktadır. Kisugi ve Izawa ile birlikte herkesi hızlıca geçebilecekleri Shutetsu Trio**'yu oluştururlar. O oldukça hızlıdır ve en sevdiği teknik ise taç çizgisi üzerinde top sürmektir.

Daha sonra, Taki, Nankatsu Orta Okulu'na gider ve devamlı bir Nankatsu oyuncusu olur. Ulusal Turnuva'nın en iyi üyeleriyle birlikte, Japonya Genç Takımı'na seçilir, ancak maçlarda oynama şansı bulamamıştır.

World Youth'ta, Taki, Hyuga ve Nitta takımdan ayrılmak zorunda kaldığında, Asya Elemeleri'nde biraz oynayabilmiştir.

Road to 2002'de, Tokyo Verdy 1969'a katıldı. Japonya Olimpik Takımı'na seçildi, ama sadece Danimarka'ya karşı oynanan maçta çok az bir süre oynayabildi.

Teknikler

Shutetsu Trio
[Resim: ZLpP1V.png]
Nankatsu Silver Combi***
[Resim: gkpJL0.jpg]
Side Line Dribble - Kenar Çizigisinde Top Sürme
[Resim: aopby2.jpg]
Diving Head
[Resim: GvNO4Z.jpg]

Galeri

[Resim: 160px-TakiCTMGS.png] [Resim: 185px-TakiCTGS.jpg] [Resim: 185px-TakiCTU13.jpg]

* Mükemmel Kanat
** Shutetsu Üçlüsü
*** Nankatsu Gümüş İkilisi

Kaynaklar: Kaynak 1 - Kaynak 2
Çeviri bana aittir.

Bir sonraki çeviride görüşmek üzere !!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Tam bir çizgi oyuncusu Süper çok severim ben Taki yi ;)

Naçizane bir öneri Süper
İncelemelerinde resim kullanırken sadece ilk seri resimlerini paylaşıyorsun Süper Mesela W.Y. ve Road to 2002 deki hallerine dair resimlerde kullansan , başlık daha aydınlatıcı olur diye düşünüyorum ;)

Çeviri için sağolasın ...
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(31-08-2013, Saat: 01:56)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Naçizane bir öneri Süper
İncelemelerinde resim kullanırken sadece ilk seri resimlerini paylaşıyorsun Süper Mesela W.Y. ve Road to 2002 deki hallerine dair resimlerde kullansan , başlık daha aydınlatıcı olur diye düşünüyorum ;)

Önerine uyarak şimdiki resmi bir Road to 2002 resmi ile değiştirdim. Öneri için teşekkürler.

Not: Hiragana alfabesindeki yazılışı eklenmiştir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İsmin yazılışları konusunda ufak bir düzeltme yapayım, Hiragana ile yazdığın isim ile Kanji ile yazılanın yerleri ters:

滝 = Taki
一 = Hajime

Japonlar önce soyismi, sonra ismi yazıyorlar aslında bu alışkanlığı biz de edinirsek isim konusunda hiç karışıklık yaşamayız.

Kanji ile yazdığın en doğru hali, başlığı da benzer şekilde Taki Hajime şeklinde değiştirirsen daha doğru olur.

Ya da bu şekilde devam edeceğim dersen, yalnızca Hiragana ile yazdığın iki ismin yerlerini değiştirmen yeterli olur.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Vay canına Tsukurou da harika kartlar çıkmış Süper Bu resme cidden bayıldım ;)

Aslında benim demek istediğim şuydu Süper Başlıklarda W.Y. , RT-2002 diye farklı evrelerde oyunculara dair cümleler var . Bende her bir evreye yönelik resimlerle bezense , daha hoş durur demek istemiştim

Örnek : WY ile ilgili kısma yönelik resim . RT-2002 kapsamındaki hali içinde yine bu duruma ilişkin resim gibi ;)

Başarılar ...
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Başlık değiştirilmiştir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hakan Y. (Dün, 00:00)