Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa: Tsukurou Dream Team oyun içi görüntüleri

Bu konu; 63 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : darklord80
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

rivaul

wakab tüm teknikleri

matsuyama

tsubasa

dias

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?
v=vwDbHjY00ng[/video]

v=cQfSdOQrouM[/video]

v=aa7hUrQKFmQ[/video]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bu tip videoları herdaim ilgi ile izlerim . Teşekkürler abi devamını bekleriz Süper
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Keşke genç ve bu işe cidden vakit ayırabilecek arkadaşlarımızdan bir tanesi bu tür Tsukurou Dream Team videolarının tamamını klase ederek (sınıflandırarak) ve yüksek kalitede bizler için indirilebilir hale getirseler.

Örneğin;
"Hyuuga Kojirou Tsukurou Dream Team Videolar" İNDİR! dediğinde indirip açtığımızda Hyuuga-san'ın tüm tekniklerini bulabilsek harika olurdu cidden.
Özellikle benim gibi CT arşivi yapanlar için bulunmaz bir gömü olurdu. Kalp - Sevgi

Çünkü içimden bir ses, eğer birilerinin bu işe el atmadığı takdirde bu oyun ve şu anda izlediğimiz videoların gelecekte sadece isim olarak hafızalarda kalacağını söylüyor... Maalesef, her daim olduğu gibi. >_>
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(01-03-2013, Saat: 19:51)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke genç ve bu işe cidden vakit ayırabilecek arkadaşlarımızdan bir tanesi bu tür Tsukurou Dream Team videolarının tamamını klase ederek (sınıflandırarak) ve yüksek kalitede bizler için indirilebilir hale getirseler.

Örneğin;
"Hyuuga Kojirou Tsukurou Dream Team Videolar" İNDİR! dediğinde indirip açtığımızda Hyuuga-san'ın tüm tekniklerini bulabilsek harika olurdu cidden.
Özellikle benim gibi CT arşivi yapanlar için bulunmaz bir gömü olurdu. Kalp - Sevgi

Çünkü içimden bir ses, eğer birilerinin bu işe el atmadığı takdirde bu oyun ve şu anda izlediğimiz videoların gelecekte sadece isim olarak hafızalarda kalacağını söylüyor... Maalesef, her daim olduğu gibi. >_>
ben bu videoları flv formatında indirip.buraya eklemeye çalışırım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aman üstadım ben onu sen üstüne alın diye söylemedim, lütfen çok rica ederim. Siz de işinde gücünde çalışan bir insansınız, vaktinizi çalmak istemem. Kaldı ki Tsukurou Dream Team videoları tam bir derya, tamamını hele ki sınıf sınıf indirmek ve hazırlamak değil günlerinizi belki haftalarınızı alır.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(01-03-2013, Saat: 20:08)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman üstadım ben onu sen üstüne alın diye söylemedim, lütfen çok rica ederim. Siz de işinde gücünde çalışan bir insansınız, vaktinizi çalmak istemem. Kaldı ki Tsukurou Dream Team videoları tam bir derya, tamamını hele ki sınıf sınıf indirmek ve hazırlamak değil günlerinizi belki haftalarınızı alır.
pazar günleri boşum.bir pazar bu videolarla uğraşabilirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasa - Tornado Pass MompresaN 9 2,403 13-05-2017, Saat: 00:53
Son Yorum: Hiena
Tsubasa - Miracle Drive Shoot MompresaN 0 1,083 31-03-2015, Saat: 15:47
Son Yorum: MompresaN
Hyuga&Tsubasa - Drive Tiger Twin MompresaN 1 817 05-01-2015, Saat: 17:34
Son Yorum: JunYusuf
Tsubasa - Wing Overhead MompresaN 0 753 04-01-2015, Saat: 15:34
Son Yorum: MompresaN