Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Rivaul Hack TR

Bu konu; 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Rivaul
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neo Tiger ve Cannon Shoot hatalı. 36 Şut , 6 Çalım ve 2 Blok bana ait değildir.Saha , spiker , hakemin saç rengi , vücut saç rengi , forma rengi ve şut animasyonları bana aittir.Bu daha ilk hackım olduğundan şarkı seslerini yazıları vs. değiştirmeyi bilmiyorum.Boş ofset nedir bilmiyorum.Beni affeyleyin Açık Ağızlı Gülümseme

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Yukarı Çık
Evladım şu hackalarını sıfır oyun üzerine yap elalemin oyunu üzerine değil la havleee
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Mustafa sakin kanka Gülümseme
İlk hack çalışmam Gülümseme

[Resim: v807e0.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Değiştirilmiş romlar üzerinde değil, sıfır romlar üzerinde değiştirerek "Benim hackim" diye paylaşın.

Kilit.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
ilk'inde anlayışla karşıladım uyardım söyledim bu 2. oldu bide önceki oyunundan birkaç şey değiştirip tekrar paylaşmış tamamen bitir öyle sun oyununu

------------------------------------------------------------------------------------------------
bağa kilit işmeez Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Darkness of King Heroy Hack Jun Misugi 46 2,362 8 saat önce
Son Yorum: Nasr
Kaptan Tsubasa 2 Almanya Hack TheKaraoke 33 3,090 16-04-2024, Saat: 20:01
Son Yorum: gktkznc
Pierre hack Jun Misugi 53 5,788 16-04-2024, Saat: 19:55
Son Yorum: gktkznc
Captain Tsubasa Vol. II - Legends Of The Soccer (hack) Jun Misugi 101 5,741 16-04-2024, Saat: 15:22
Son Yorum: fhguugg25
CT2 Animation Hack By Crazy Striker (Nes Dosyası Paylaşıldı) Crazy Striker 199 22,051 16-04-2024, Saat: 15:10
Son Yorum: fhguugg25

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
KolaliCips61 (08-04-2024, 22:34)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi