Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Maç Oynamadan Şampiyonluk Size Nasıl Hissettirir?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burada size bir soru soracağım, ben ne kadar düşündüysem de işin içinden çıkamadım.

Japonya takımında bırakın gol atmayı veya katkıda bulunmayı, maç bile oynamadan şampiyon olan oyuncular var. World Youth Asya Elemeleri'ni saymazsak; Morisaki, Taki, Kisugi, Takasugi, yanlışım yoksa Kishida ve Urabe hiç maç yapmadan kupa kazanan oyuncular. Bu onları rahatsız ediyor mudur? Ya da "oooh oturduğum yerden kupa" mı diyorlardır? Çünkü ben olsam her ne kadar moral motivasyon desteği sağlasam bile, bir şekilde haksız yere kupa kazandığımı düşünürüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

Edit: Eklemeden geçemeyeceğim, öyle ki Morisaki'yi artık kaleci yerine sayan bile yok. Wakashimazu ve Wakabayashi'ye bir şey olduğu zaman kale boşmuş gibi davranılıyor.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Maç Oynamadan Şampiyonluk Size Nasıl Hissettirir? - Yazar: ScoUnk - 01-05-2013, Saat: 17:56

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sizce final nasıl olacak Genzo_Misaki 1 77 07-01-2024, Saat: 00:33
Son Yorum: Jun Misugi
Sizce Tsubasa mangasının finali nasıl olur? Misaki59 8 1,443 01-08-2022, Saat: 13:28
Son Yorum: Taro Misaki _11

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi