Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Maç Oynamadan Şampiyonluk Size Nasıl Hissettirir?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hafızam beni yanıltımıyorsa Urabe, finaldeki Brezilya maçında oyuna sonradan girenlerden...

Morisaki'yi ise bu kadar kötülemenizi anlamıyorum, bence Yuuzou o kadar da kötü bir kaleci değil, her şeyden önce 125 milyonluk (o kadardı değil mi, şimdi yanlış bir sayı zikretmeyeyim. ^_^) Japonya'nın boru değil, 3'üncü kalecisi.
Morisaki'ye bu kadar laf ediyorsak o halde örneğin Nakanishi'yi gördüğümüz yerde parçalamamız lazım. ^_^
Ayrıca Golden-23 Madrid Oyunları Asya elemelerinde çok başarılı maçlar çıkarmıştır, lütfen bu kadar da kötülemeyelim.

Elbette oynayamayan herkes bu durumdan hayıflanır ancak şöyle bir hatırlayalım; Aoi kart cezalısı olduğu için WY'de Çin maçında yedektir ve bir de bakar ki yedek oyuncular, notlar alıyorlar, teknik kadro ile sürekli iletişim halindeler, tezahürat ediyorlar. Aoi, "kenardakilerin durumlarını bunca zaman farketmemiştim" der, bunun üzerine yedekler de "her ne kadar oynayamasak da kenarda olduğumuz zamanlar da bile takım için çalışıp-çabalamaya devam ediyoruz" demişlerdi.

+, Yedek bile olsalar, hepsi profesyonel oyuncular ve milli takıma seçilmiş olmak bile onlar için gurur verici, bunu mangada zaman zaman altı çizili ifadelerle gördük, dolayısıyla çok da şikayetçi olduklarını zannetmiyorum.

Sen nasıl hissederdin diye sorsanız... Sanırım ben de profesyonelce düşünür ve başarılı olduğumuz ve maaşımı aldığım sürece az süre almayı çok da sıkıntı etmezdim. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Maç Oynamadan Şampiyonluk Sizi Nasıl Hissettirir? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 01-05-2013, Saat: 18:08

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sizce final nasıl olacak Genzo_Misaki 1 84 07-01-2024, Saat: 00:33
Son Yorum: Jun Misugi
Sizce Tsubasa mangasının finali nasıl olur? Misaki59 8 1,477 01-08-2022, Saat: 13:28
Son Yorum: Taro Misaki _11

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi