Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

U - 22 Madrid Olimpiyatları ile alakalı 2 Sorum var ?

Bu konu; 21 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu ana kadarki mili maçlarda rakipler kendini hiç tekrar etmedi. Ben bu durumun devam edeceğini düşünerek, Olimpiyatlarda Brezilya'nın Japonya'ya finaldeki rakip olmayacağını öngörenlerdenim. İspanya faktörü çok ağır basıyor. Bi' de sensei gerçek futbolu çok önemseyen bir mangaka, son yıllarda İspanya'nın muhteşem performansını da göz önüne alarak İspanya'yı Japonya'nın en büyük rakibi yapacağını düşünüyorum.
Süper Star Michael de bence bunun en büyük kanıtı.

Grup maçlarında ise Japonya'nın, Brezilya ile çekişmesini ve hatta Brezilya'ya yenilerek 2'nci olarak gruptan çıkmasını ve yine yarı-finalde Brezilya ile karşılaşarak hem rövanşı almasını hem de yükselen bir performans göstererek İspanya ile finalde dişe diş bir oyun ortaya koymasını çok isterim.

Çok yer ayrılacağını sanmıyorum ama elbette Uruguay başta olmak üzere, İsveç, İtalya ve Almanya'yı da görmek biz fanatikler için çok güzel olacaktır.

Turnuvanın sürpriz takımı olarak Portekiz'i görebiliriz diye düşünüyorum.

Ve son olarak, umarım bu kez az da olsa Türkiye'yi de izleme şansımız olur. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: U - 22 Madrid Olimpiyatları ile alakalı 2 Sorum var ? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 29-06-2013, Saat: 12:37

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
bi sorum olcak dehsetcocuk 6 892 17-03-2017, Saat: 21:12
Son Yorum: dehsetcocuk

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi