Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Ersun Yanal'ın İstifası ve Yeni Teknik Direktör

Bu konu; 21 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KaTiL_KaaN1998
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu konu baya uzadı ilk defa bukdar yorum yapıyorum..Gülümseme

teknik direktör diyosun altını çizerek bnde neyin noldugunu biliyorum sen öyle diyosunda analiz taktik falan dunya kadar para istemesini biliyolar işe yaramadıkları zamanda tazminat almadan gitmiyolar artı ustune bide dunya kadar futbolcu istiyolar yazık gunah bukdar paralar veriliyo bi fubtolcuya dunyada açlıktan ölen insanlar var futbolcuların ise kazandıgı paralara bak birde bnm sinir oldugum şey bi futbolcunun turkiyeye adım attıgı zaman havaalanlarında omuzlarda karşılanması ondan sora nasıl bi hayır beklersin ki o futbolcudan biliyorum konu teknik direktördu futbolcuya geldi ama sonuç itibariyle teknik direktör farkıda vardır eger bişey istiyosa bi teknik adam patronundan hakkınıda karşılıgınıda verecek bnm göruşumde bu...
[Resim: ZOQ4Xa.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Ersun Yanal'ın İstifası ve Yeni Teknik Direktör - Yazar: Oozora Tsubasa - 13-08-2014, Saat: 22:57

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Roberto Carlos Sivasspor'un Yeni Teknik Direktörü! Cruijff 2 1,088 26-08-2013, Saat: 19:49
Son Yorum: Makoto Soda

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi