Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Kaymayı Birden Fazla Oyuncuya Ekleme ve Birden Fazla Oyuncuya Yakın Görünüm

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar başlıkta tam anlatamamış olabilirim. Size kendi bulduğum bir özelliği anlatacağım.

Daha önceden aynı şutu birden fazla oyuncuya ekleyip , birden fazla yakın görünüm ekliyorduk. Ben bunun kayma için olanını buldum. Mesela oyunda 0C kodlu bir tane Tiger Tackle vardır. Ve bir tane yakın görünüm çıkar. Bu bulduğum özellik sayesinde Tiger Tackle yi yada dilediğiniz bir kaymayı, 10 farklı oyuncuya ekleyip , her oyuncu da farklı bir yakın görünüm çıkmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı paylaştığım rar dosyası içinde anlattım.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Bir Kaymayı Birden Fazla Oyuncuya Ekleme ve Birden Fazla Oyuncuya Yakın Görünüm - Yazar: bakgal - 08-10-2016, Saat: 15:53

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Oyuncuya Birden Fazla Forma Rengi Ekleme[Tam Çözüm-Analizli] bakgal 24 1,561 4 saat önce
Son Yorum: Osman
CT2 de İstediğimiz Oyuncuya Counter Şut Ekleme Hiena 2 22 461 7 saat önce
Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta Forma Rengi Verme bakgal 43 3,958 7 saat önce
Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme Hiena 84 7,389 8 saat önce
Misugi,Diaz,Matsuyama,Schneiderin Sinirlenmesini İstediğimiz Oyuncuya Verme bakgal 21 1,386 8 saat önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Mohamad ibrahim (03-04-2024, 02:03), Osman (Dün, 17:57)

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi