Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar dün kayma için olanını paylaşmıştım. Bugün Özel kaleci kurtarışları için olanını paylaşıyorum. Paylaştığım rar dosyası içerisinde açıklama kısmında detaylı anlattım. Ben Orada Dark ilüzyonu örnek verdim. Wakashimazu Dark ilüzyon yapınca Kendi yakın görünümü çıkar Dark ilüzyon yapıyor. Gertise ise Normal Dark ilüzyon yapar. Ben orada Dark ilüzyonu örnek verdim. Siz aynı mantıkla dilediğiniz özel kurtarışı , dilediğiniz farklı kişilere , dilediğiniz farklı yakın görünüm ve şekillerde ekleyebilirsiniz . ihtiyaç duyacağınız her şey rar dosyası içinde mevcuttur.

Arkadaşlar bu dediğimi yapabilmeniz için bilmeniz gereken birkaç birşey var.

http://www.tsubasatr.net/konu-OZEL-KALEC...rtarışları

http://www.tsubasatr.net/konu-Yakin-goru...lemek.html

Bu bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar aynı isimle paylaştığım ilk konuda yorumlarla ilgili bir sıkıntı oluyormuş. O yüzden bu konuyu yeniden paylaştım. Diğer konuyu kaldırabilirsiniz.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme - Yazar: bakgal - 16-10-2016, Saat: 18:24
Nice Man! - Yazar: amirxrider - 10-02-2024, Saat: 16:25

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Enter Tuşu ile Kalecilere Her Maç Farklı Kurtarış Ekleme bakgal 12 1,034 Dün, Saat: 01:25
Son Yorum: Osman
ÖZEL KALECİ KURTARIŞLARI Askerullah 52 3,395 Dün, Saat: 01:23
kalecilerimize alt tuş seçeneği ile özel kurtarış ekleme Askerullah 60 2,336 Dün, Saat: 01:19
Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme bakgal 56 3,665 Dün, Saat: 01:18
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,309 Dün, Saat: 01:16

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (03-04-2024, 18:01)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi