Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Matsuyama, Diaz ve Schneider' in Özelliklerini Takımımızda Uygulama

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Arkadaşlar Uzun Uğraşlar Sonunda Matsuyama, Diaz ve Schneider’ in Sinirlenme Özelliğini Takımızdaki Oyuncularımıza Eklemeyi Tamamen Çözdüm. Sizlere paylaşma zamanı geldi Yani bire bir aynısını artık takımımıza uygulayabileceğiz.

Biliyorsunuz Daha Önce Hiena Arkadaşımız Schneider - Mağlup Duruma Düştükten Sonra Sinirlenme [Kendi Takımımızda Uygulama] ve Matsuyama - Avalance Strategy [Kendi Takımımızda Uygulama] Diye İki Konu Açmıştı İşte Orada  sadece beraberlik bozulup mağlup duruma düştüğümüzde olurken,benim bulduğumda bu benim paylaşımımdaki kodlarla her golden sonra bu durum olacak yani tamamen çözmüş durumdayım artık rakip takımdaki bu özelliği bire bir takımıza yapmış olacağız..

Bu kodlarla takımımız gol yedikten sonra oyuncumuzun yakın görünümü çıkar ve takımımızdaki istediğimiz bir oyuncunun skilleri yükselerek onun hızlı koşmasını sağlayabiliriz.Her mağlup duruma düştüğümüzde oyuncumuz sinirlenip hızlı koşacaktır. sadece diaz, matsuyama ve schneider'in bu özelliklerini bir arada takımımızda bu oyuncular için ve farklı oyuncular için kullanabileceğiz ve her biri için ayrı level ve hız değerlerini gösterip birbirinden bağımısz olarak 3 ü içinde kulllanabileceğiz.

Gerekli diğer dökümanlar adlı klasördeki level ve enerji kodları ile oyucu davranılşarı adlı klasördeki hızlı koşma kodlarını bu özelliği hangi oyuncuya eklemiş iseniz onun için oradaki kodlardan yaralanarak değerlerini ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca mağlup duruma düştüğünüzde bu özelliği uyguladığınız oyuncu veya oyuncularınız, o kodunu girdiğiniz oyuncunun tüm davranış kodlarını da alacaktır. Top takibi, kontra atak ve güç özelliği gibi değerlerini de o klasör içindeki dökümanlardan yararlanarak ona göre ayarlayabilirsiniz.

Not: Hiena'ya Teşekkürler
Crazy Striker EmrE

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Matsuyama, Diaz ve Schneider' in Özelliklerini Takımımızda Uygulama - Yazar: Crazy Striker - 23-01-2017, Saat: 12:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Matsuyama`nın Takımı Hızlandırma Özelliği ジャイロメ59 73 5,921 10-04-2024, Saat: 17:52
Son Yorum: Samet eren
Misugi Girince Diğer Oyuncuların Sinirlenmesini Birden Fazla Oyuncuya Uygulama bakgal 15 1,725 24-03-2024, Saat: 02:41
Son Yorum: Mohamad ibrahim
Matsuyama - Avalance Strategy [Kendi Takımımızda Uygulama] Hiena 24 2,345 14-03-2024, Saat: 21:13
Son Yorum: hb1998q
Mach Şutun İlk Vuruşundaki Kaleci Şaşırmasını Diğer Şutlara Uygulama Hiena 19 1,932 21-02-2024, Saat: 21:16
Son Yorum: tobi
Diaz'ın hızlanma özelliği Oozora Tsubasa 46 5,978 09-02-2024, Saat: 13:32
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi