Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Her ay 1 CT oyununu hep birlikte oynayalım mı?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012 yılından beri aralıksız oynadığım Tsukurou Dream Team maal'esef (veya çok şükür) bitmek üz're. Açıkçası daha şimdiden mart sonunda bir boşluğa düşecekmişim gibi hissetmeye başladım. Dil Çıkarma

Burada o kadar CT severiz, ve CT oyunlarını da cidden seviyoruz. Neden bu oyunları birlikte oynamıyoruz? Mesela Nisan ayı boyunca tüm site olarak CT1 oyununu oynasak, ilgili bir başlık açıp, tüm yorumları her türlü deneyimimizi, aklınıza gelen her şeyi konuşup tartışsak güzel olmaz mı?

Hem site olarak birlikte bir şeyler de yapmış oluruz.

Fikrim hoşunuza giderse geliştirmek ve program çıkarmak için hep birlikte beyin fırtınası yapabiliriz.

...

Hem bu bahaneyle ben de CT J Get in the Tomorrow, Captain Tsubasa (PS2), Eikou no Kiseki, CT Gekitou no Kiseki gibi oyunlarla tanışmış olurum.

Vaay, henüz oynamadığım ne de çok CT oyunu varmış. Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Her ay 1 CT oyununu hep birlikte oynayalım mı? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 16-02-2017, Saat: 17:36

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi