Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Forumdaki hatalar teknik aksaklıklar - Görüşler..

Bu konu; 66 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : AlphaT®.NET
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Hiena
İşte O Göremediğin Yerleri Ben Bildirdim Tolga Gülümseme Arkada Gizli Kahraman Gibiyim Gülümseme Çoğu Düzeltildi.

Bu sohbet panelinin çerçevesi çok küçük. Bir ara Mustafa ile de konuşmuştuk da acaba bunu genişletmenin bir yolu var mıdır?
Birde sitenin kendi sunucusuna indirme linki ekleyebiliyoruz ya bunu resimler içinde yapabilir miyiz? Yani herhangi bir resim sitesi yerine kendi sitemize eklesek ve üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra silinmese. Böyle bir şey yapılabilirse çok iyi olur. Bir süreçten sonra resimler gittiği için çöpe giden çok konu var.

Tamamen Katılıyorum Bu Benimde Aklımdaydı..

Kullanıcı Konrtol Panelindeki Şu Hafif Düzensiz Kayma Var Bunuda Bildirelim Gülümseme
[Resim: ZZ4lQZ.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(18-05-2017, Saat: 23:37)blackbird Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir mesaj alıntılandığı zaman o mesaja verilen cevap için aşağılara kaydırmak gerekiyor. o an o mesaja cevap verenin yazdığını görmek için bir buton olsa tıklayınca hemen mesajın altında kutucuk açılsa yazılan görülse. donanımhaberde bu özellik var ve çok kullanışlı gerçekten. ço yoğun mesajlaşmanın olduğu durumlarda işe yarıyor.

bir de birisi mesajıma cevap verdiğinde veya alıntıladığında bildirim gelse bildirime tıklayıp direk o mesaja gidilse süper olur. bu özellik var mı bilmiyorum. belki ben bulamamışımdır.

Bunda bende hemfikrim Gülümseme
<marquee>₪ KraL  ® -2007 μ﷼ฯ ©  </marquee>

<marquee>Sevmek Beraber Olmaya Yetmiyor ; Ama Sadece Sen Kal ; SENSİZLİK - 2007 </marquee>

Jack Kerr

[Resim: ojBGAm.png]

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(18-05-2017, Saat: 23:37)blackbird Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir mesaj alıntılandığı zaman o mesaja verilen cevap için aşağılara kaydırmak gerekiyor. o an o mesaja cevap verenin yazdığını görmek için bir buton olsa tıklayınca hemen mesajın altında kutucuk açılsa yazılan görülse. donanımhaberde bu özellik var ve çok kullanışlı gerçekten. ço yoğun mesajlaşmanın olduğu durumlarda işe yarıyor.

bir de birisi mesajıma cevap verdiğinde veya alıntıladığında bildirim gelse bildirime tıklayıp direk o mesaja gidilse süper olur. bu özellik var mı bilmiyorum. belki ben bulamamışımdır.

Bu özelliği aşağı yukarı bir yıl öncesinde sitemize getirmiştim. Ancak ya yapım aşamasında yada beta sürümünde olduğundan tam düzgün çalışmıyordu.Bildirim geliyor ancak mesajı okusanız dahi bildirim gitmiyor ve mesajlara cevap geldikçe bildirimler birikmeye başlıyordu. Böyle sorunlar oluşunca kaldırmak zorunda kaldım. Belki şimdi düzeltilmiştir sorunlar, tekrar sitemize eklemeyi denerim.

Teşekkürler...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben hala bazı konuları tüm yeni mesajlarıyla okuduğum halde yine orada sarı renkte okunmamış olarak bildiriyor. 2. kez okuyorum ama yine aynı. Arada bazı konularda bu durum oluyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Crazy Striker Kullanıcı panelindeki sorunu çözmek için bazı bilgiler edindim, işleme alındı.Düzelir insallah Gülümseme

@Hiena

Sohbet panelinin çerçevesi için pek gelişim henüz yok.

Kendi sunucumuza indirme olayı yapılabilir. Aynı zamanda linkler , dosyalar içinde olabilir. Dosyalar için bazı izinler aktif edildi. Fakat bazı sorunlar çıktı gerçi biliyorsun ama genel anlamda buradan da yanıtlayayım Gülümseme

Okundu okunmadı son mesajlar bildirimleri..banada sık oluyor, sanırım çoğu kişide yaşıyor. Birşeyler denedim, devam ediyorum. Ama sonuç alamadım Ovvv

@Hikaru Matsuyama

Özel mesaj sorunuzda maalesef bir yol yok. Şöyle anlatayım : Bir mail gönderdiğinizi düşünün, mailinizi tekrar düzeltemiyorsunuz. Bizim içinde durum bunun gibi Gülümseme

---------------------

Özel mesaj geldiğinde bildirim kısmındaki yazı arka plan resminden dolayı gözükmesinde sorun teşkil ediyordu. Bir önceki vBulletin temamızdaki arka planı adapte ettim. En üst kısımda uygun değil, az miktarda kesiklik var. Takip eden yakın zamanda daha iyisi eklenecektir. Özel mesaj bildiriminin görünmesi esas alınmıştır.

[Resim: 62JLG.jpg]

[Resim: 9NHU7.jpg]

NOT : Eğer arka planı resimdeki gibi göremiyorsanız, çerezleri ( Geçmişi ) silmeniz gerekmektedir.
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şu anda bu konuyu okuyanlar kısmının oldu alanın yerlerini bir tık daha açarsan güzel olur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tema Hakkında Değelerdirme / Hatalar AlphaT®.NET 75 13,802 18-10-2014, Saat: 17:32
Son Yorum: JunYusuf

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi