Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Maç Oynamadan Şampiyonluk Size Nasıl Hissettirir?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben de seninle neredeyse tam tersi düşünüyorum. ^_^

Sürekli yeni oyuncuların katılmasından hazzetmiyorum.
CT'nin kilit kavramı Ougon Sedai yani Altın Jenerasyon'dur. Bu Altın neslin kimlerden oluştuğu da malum, bunlara ilaveler filan yapılmamalı artık. Ougon Sedai'ye sahip çıkılmalı.
Gakuto'nun takıma ilavesi için Jitou'nun sakatlanması gerekti ve belki de devam edecek olan bu sakatlık yüzünden Nippon no Kabe Jitou-san'ı göremeyeceğiz.
Bir başka savunma oyuncusu Soga'nın tanıtımından o kadar bariz belli ki Madrid Olimpiyatlarında 11'de yer alacağı, bu nedenle Akai ve Tachibana Kardeşler daha şimdiden sakatlık nedeniyle kadro dışı kaldılar.
Herkesin görüşüne elbette saygı ama yeni oyuncuların yer alması için bizlerin sevdiği, yıllarca alıştığı bu tür hakiki CT simalarının ikinci plana itilmesi benim hiçbir zaman hoşuma gitmemiştir.
Gerçi sonradan ister istemez bu yeni karakterlere de alışıyoruz ya, olsun, düşüncem yukarıdaki gibidir. ^_^

Buradan hareketle, istense Silver Combi'ye level atlatılır ve az da olsa süre alması sağlanırdı.

Ama ben Shuutetsu Trio'nun el sıkışılıp gönderilmesinin üzücü bir olay olacağına inananlardanım.
Şuna da inanıyorum ki Shuutetsu Trio ve diğer kökleşmiş karakterler CT devam ettiği sürece oynamasalar da göreceğimiz oyuncular olacaklar. Çünkü bunlar kült isimler ve CT denince onlar, onlar denince CT akla geliyor.
Tıpkı bunca zaman onca hata yapmasına neredeyse hiçbir teknik kapasaitesi olmamasına rağmen hem J League'te hem de milli takımda Ishizaki'nin yer alması gibi... ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Maç Oynamadan Şampiyonluk Size Nasıl Hissettirir? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 01-05-2013, Saat: 18:49

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sizce final nasıl olacak Genzo_Misaki 1 84 07-01-2024, Saat: 00:33
Son Yorum: Jun Misugi
Sizce Tsubasa mangasının finali nasıl olur? Misaki59 8 1,483 01-08-2022, Saat: 13:28
Son Yorum: Taro Misaki _11

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi