Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hangi Tip Savunmacıları Seversiniz ?

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Anket Başlığı: Hangi Tarz Savunmacıları Seversiniz ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Zeki , çevik ve taktiksel düşünen
84.21%
16 84.21%
Fizik gücü yüksek ve sert oynayan
15.79%
3 15.79%
Katılımcı sayısı: 19 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soru manga bölümünde , dolayısıyla manga baz alınmalı ;) Ama değişen bir şey yok Süper Jito ve Soda , mangada da ortalama defans oyuncularından , sizlerin değişiyle uçurarak top kazanabiliyor Güzel
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
başlıkta "seversiniz?" yazdığı için ben oyunları baz almadan konuştum ama yine de oyunlarda da misugi gibi karakterler kolay kolay geçilmiyo ama tabi tek tip bi savunma bence her zaman eksiktir çünkü organize olma gibi durumlarda taktik oyuncular lazım olduğu gibi barajlarda ve markajda iri oyuncular gerçekten duvar gibi işlev görüyo bu da benim dünya görüşüm
[Resim: r4qgu.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bence her ikisi de aynı takımda olmalı! Mesela Akai-Jito-Igawa-Soga gibi bir savunma anlayışında orta saha ortasında 3 M !!!!!! Hem teknik savunma biçimi hem etten duvar! Yupi?????Sağ
Super Golden Fives;
Rivaul-10
Ozora-11
Santana-9
Natureza-8
Radunga-5
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben şahsen Matsuyama-san gibi karakterlerden hoşlanırım ama bazı iri karakterler de zekasıyla haraket etmektedir ama ben yinede ''Zeki , çevik ve taktiksel düşünen'' şıkkına oy verdim.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kaptan Tsubasa'nın Hangi Mangalarını Okudunuz? Karl Heinz Schneider 19 549 08-09-2022, Saat: 21:18
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
C.T. Manga Olarak Hangi Serilerini Okudunuz ? MompresaN 31 5,504 28-07-2015, Saat: 16:25
Son Yorum: SacMisaki
Hangi "ŞEY" *O* karakteri daha karizma gösteriyor? Hikaru Matsuyama 42 7,968 06-11-2014, Saat: 22:58
Son Yorum: TaroMisaki

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi