Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Drogba: "Mourinho dönse bile Galatasaray'dayım"

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Roberto
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Resim: didier-drogba.jpg]
Telegol programı Didier Drogba ile röportaj yapan Fildişili bir gazeteci grubunu ağırladı. Gazeteciler, Didier Drogba ile neler konuştuklarını aktardılar.
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Didier Drogba'nın bazı yakınları ve Fildişili gazeteciler TV8'de yayın yapan Telegol programına konuk oldular. Didier Drogba ile röportaj yapan gazeteciler, yıldız futbolcuya sordukları bir takım soruları ve cevaplarını programda açıkladılar.
Jose Mourinho Chelsea'ye dönse bile Galatasaray'daki sözleşmesini sonuna kadar sürdüreceğini belirttiği aktarılan Drogba'nın, Şükrü Saracoğlu'ndaki 'muz' skandalını da olgunlukla karşıladığı söylendi. İşte Fildişili gazetecilerin ağzından Drogba ile olan o söyleşi:
"Biz Türkiye'ye Didier Drogba için geldiğimizde kulüp bize kapılarını sonuna kadar açtı. Kulübün bazı futbolcuları ve yöneticileriyle de görüşme fırsatımız oldu. Benim sormuş olduğum sorulardan birisi ise Jose Mourinho Chelsea'ye dönerse sen de döner misin oldu."
Drogba, "Bu günümüzün konusu değil. Ben Galatasaray forması giyiyorum. Kulübümle 1.5 sene daha kontratım var. Ben bu formayı gururla sonuna kadar taşıyacağım" dedi.
Tatil döneminde ailesine vakit ayıracağını söyleyen Drogba, "Çin'de bulunduğum dönemde ailemden uzaktaydım bunbende fiziksel bir yorgunluk yarattı. Aileme yeterince vakit ayıramadığım için bu vakti aileme ayıracağım" diye konuştu.
Drogba'nın Kadıköy'deki ırkçılık meselesine centilmence yaklaştığı belirtilirken, "Irkçılık olayını kapatırcasına yaklaştı ve Fildişili'nin bu hiçbir şekilde Türk toplumunu temsil etmez. Bu münferit ve her yerde başımıza gelen bir vakadır." dediği söylendi.
Kaynak;Sporx
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Galatasaray'a Kayseri çelmesi: 1-1 Karl Schneider 1 857 11-09-2016, Saat: 14:08
Son Yorum: abdurahmanünal
Fenerbahçe 1 - 0 Galatasaray KaTiL_KaaN1998 4 1,840 09-03-2015, Saat: 21:12
Son Yorum: Owari da
Galatasaray - Fenerbahçe 18.10.2014 Toshiko Tanaka 11 3,142 21-10-2014, Saat: 11:27
Son Yorum: Toshiko Tanaka
Galatasaray Alper'i duyurdu! Roberto 2 1,061 21-05-2013, Saat: 13:04
Son Yorum: Roberto

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi