Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Tsukurou Dream Team "Golden Tournament"

Bu konu; 197 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet arkadaşlar, turnuvaya katılmak isteyenlerin buraya isteklerini bildirmeleri yeterlidir. Turnuva 27'sinde başlayacaktır.

Önce ben başlayayım:
Nico ID: 29157278
Team: ふらの (merak edenlere, anlamı Furano)
Player: 光 松山 (merak edenler için, Hikaru Matsuyama

Bende ekli olan arkadaşlar; darklord, Misaki (SvChatos), Emre (Jun Misugi), ryuzaki, abdu (mompresan jr.), Rivaul, JairoM59, ScoUnk, Tago

Not: Eğer yeni katılacak olan arkadaşlarımız içerisinden nasıl ID eklemesi yapılacağını bilmeyen olursa buradan ayrıca belirtirlerse kendilerine yardımcı oluruz.

Nasıl Olacak Turnuva?

Gruplara ayrılacağız, bu açıdan 4'ün ya da en azından 2'nin katları kadar oyuncu çıkacak olursa ayırma açısından daha rahat oluruz. ^_^

Örneğin 8 kişi katılacak olursa güçlerini baz alarak 2 gruba ayrılacağız ve grubunda ilk 2 olanlar yarı finale çıkacaklar, aynen dünya kupalarında olduğu gibi.

Ödüller
Bir önceki turnuvaya benzer şekilde +rep verilecektir.

Turnuva 1'incisi (Finalist): 10 rep
Turnuva 2'ncisi (Finalist): 7 rep
Turnuva 3'üncüsü (Yarı Finalist): 5 rep
Turnuva 4'üncüsü (Yarı Finalist): 3 rep
Katılan Herkese: 1 rep
En çok gol yiyene: 2 rep ^_^

Açıklama: Hükmen mağlubiyetler hariç tutularak, oynayıp da kaybettiği ve turnuva sonu itibariyle en fazla golü yiyen katılımcıya çabasından ötürü 2 rep verilecektir.
Bu arkadaşımız katılan herkese 1 rep ödülünden mahrum kalacak, yani toplam en fazla 2 rep alacaktır.

....

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, eğer katkı sunmak isteyen olursa memnuniyetle fikirlerini burada dile getirebilir.

Tek bir ricam var, katılmak isteyen arkadaşlar mümkün olan en kısa sürede bu başlığa mesaj atarlarsa ben de ona göre grupları kısa zamanda belirlerim ve turnuvamıza başlarız.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
(25-06-2013, Saat: 20:27)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar, turnuvaya katılmak isteyenlerin buraya isteklerini bildirmeleri yeterlidir. Turnuva 27'sinde başlayacaktır.

Önce ben başlayayım:
Nico ID: 29157278
Team: ふらの (merak edenlere, anlamı Furano)
Player: 光 松山 (merak edenler için, Hikaru Matsuyama

Bende ekli olan arkadaşlar; darklord, Misaki (SvChatos), Emre (Jun Misugi), ryuzaki, abdu (mompresan jr.), Rivaul, JairoM59, ScoUnk, Tago

Not: Eğer yeni katılacak olan arkadaşlarımız içerisinden nasıl ID eklemesi yapılacağını bilmeyen olursa buradan ayrıca belirtirlerse kendilerine yardımcı oluruz.

Nasıl Olacak Turnuva?

Gruplara ayrılacağız, bu açıdan 4'ün ya da en azından 2'nin katları kadar oyuncu çıkacak olursa ayırma açısından daha rahat oluruz. ^_^

Örneğin 8 kişi katılacak olursa güçlerini baz alarak 2 gruba ayrılacağız ve grubunda ilk 2 olanlar yarı finale çıkacaklar, aynen dünya kupalarında olduğu gibi.

Ödüller
Bir önceki turnuvaya benzer şekilde +rep verilecektir.

Turnuva 1'incisi (Finalist): 10 rep
Turnuva 2'ncisi (Finalist): 7 rep
Turnuva 3'üncüsü (Yarı Finalist): 5 rep
Turnuva 4'üncüsü (Yarı Finalist): 3 rep
Katılan Herkese: 1 rep
En çok gol yiyene: 2 rep ^_^

Açıklama: Hükmen mağlubiyetler hariç tutularak, oynayıp da kaybettiği ve turnuva sonu itibariyle en fazla golü yiyen katılımcıya çabasından ötürü 2 rep verilecektir.
Bu arkadaşımız katılan herkese 1 rep ödülünden mahrum kalacak, yani toplam en fazla 2 rep alacaktır.

....

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, eğer katkı sunmak isteyen olursa memnuniyetle fikirlerini burada dile getirebilir.

Tek bir ricam var, katılmak isteyen arkadaşlar mümkün olan en kısa sürede bu başlığa mesaj atarlarsa ben de ona göre grupları kısa zamanda belirlerim ve turnuvamıza başlarız.
ben bu seferki turnuvada yokum.şuan oyunu oynamıyorum.ve oyunda yenilikler olmazsa oynamam zor gibi.birde zaten laptopun fan sıkıntısı var.turnuvaya katılacak arkadaşlara bol şans şimdiden.bu arada belli olmaz ekim ayı gibi turnuva olursa belki katılırım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Peki üstad, eyvallah.

Umarım daha sonraki zamanlarda da turnuva filan yaparız, seni aramızda görmek her zaman için iyi oluyor. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Ödüller fena. Güzel

Nico ID : 33375737
Takım : Dream G+
Oyuncu : JairoM59

+++

Puanlama bir önceki gibi mi olacak ?

EDİT : En çok gol yiyen rep alıyorsa en çok gol atanda almalı diye düşünüyorum. Turnuva bittikten sonra bakılabilir kim en fazla gol atmış diye. (İster tek maçta en fazla gol atan, ister toplam en fazla gol atan. Eğer tek maçta olursa atıyorum ben 4-2 yendim, benden sonra birisi 5-2 yendi ve turnuva sonuna kadar bu değişmedi. 5 atan repi alsın.)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Puanlama olmayacak, doğrudan eleminasyon usulü uygulanacak. Hem böylece kısa da sürecek organizasyon, güzel olacak inşallah.

Katılımcılar:

1- 光 松山 (134)
2- JairoM59 (124)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Eleme usulü daha iyi, en azından çabuk biter ve daha çok turnuva olur. Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsukurou Dream Team Mobile [Android] ジャイロメ59 25 6,967 09-11-2023, Saat: 03:47
Son Yorum: sjshsijwjwna
Tsukorou Dream Team Özel Turnuva junmisugi 156 20,400 24-03-2023, Saat: 04:33
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team [Tüm Kartlar] ScoUnk 53 14,051 28-12-2020, Saat: 00:44
Son Yorum: yasarumit
CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" junmisugi 487 80,304 24-08-2017, Saat: 21:12
Son Yorum: ジャイロメ59
Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team Hikaru Matsuyama 14,853 1,336,241 13-08-2017, Saat: 19:36
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi