Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

U - 22 Madrid Olimpiyatları ile alakalı 2 Sorum var ?

Bu konu; 21 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(29-06-2013, Saat: 16:06)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben önce grubu yazayım, sonra turları.

Grup
Japonya
Nijerya
Almanya
İsveç

Ç.Final
Japonya - Hollanda

Y.Final
Japonya - Brezilya

Final
Japonya - İspanya

Bir de Türkiye'nin olacağını sanmıyorum. Zira Olimpiyatlar'a katılma başarımız bile yok. Açık Ağızlı Gülümseme

Peki grubta bu kez Almanya , İsveç i yenebilir mi ? ve gruptan kimler çıkar ?
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İsveç ve Japonya çıkar. Hatta maçların galibiyet olaylarını da yazayım size.

Japonya - Nijerya (Japonya)
Almanya - İsveç (İsveç)

Japonya - Almanya (Japonya)
İsveç - Nijerya (İsveç)

Japonya - İsveç (Japonya)
Almanya - Nijerya (Almanya)
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(29-06-2013, Saat: 17:04)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsveç ve Japonya çıkar. Hatta maçların galibiyet olaylarını da yazayım size.

Japonya - Nijerya (Japonya)
Almanya - İsveç (İsveç)

Japonya - Almanya (Japonya)
İsveç - Nijerya (İsveç)

Japonya - İsveç (Japonya)
Almanya - Nijerya (Almanya)

Bence bu gruba düşseler Almanlar W.Y. nin öcünü alırlardı Süper Bilmem bana katılanlar olur mu ?

Bence varsaydığın gruptan Japonya ve Almaya çıkardı ;)

Bu arada sensei belkide İngiltere yide turnuvaya katabilir kimbilir Süper C.T. de futbolun beşiği İngilizlere dair , Robson dan başka sağlam bir karakter yok Süper Bu bence büyük bir eksiklik ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Her ne kadar U15 ve U19 turnuvalarında Japonya'nın grubunda İtalya'yı görmüş olsak da ben aynı grupta daha önce yer almış Almanya ve İsveç'in bir kez daha aynı gruba düşeceği ihtimalini çok ama çok zayıf görüyorum. [1]

Şu anki Almanya'nın İsveç'ten güçlü olduğunu düşünüyorum ama kalbim her daim isveç ve Levin'den yana bu nedenle böylesi bir karşılaşma olursa umarım İsveç tıpkı WY'de dağıttığı gibi dağıtır Almanya'yı. ^_^ [2]
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Mehemet abi , sürpriz takım olarak Portekiz den bahsetmişsin dayanağın varmı ? Neden Portekiz , U -22 de hep başarılı bir grafik falan mı çiziyo ? Yoksa manganın gidişatı üzerine benim kaçırdığım birşeylermi var ?

İngiltere ile ilgili neler düşünüyosunuz ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Turnuvaya illa ki yeni takımlar katılacaktır, bir tek İspanya ile olmaz, Nijerya'yı ise yeni saymıyorum.

Bir başka önemli dayanağım ise senseinin gerçek futbolu göz ardı etmeyişi, bilakis gerçek futbolu sürekli CT'ye uyguladığını, uyarladığını görüyoruz.

Bilmiyorum takip ediyor musunuz ama Portekiz gerçek futbolda son derece başarılı bir ülke.
http://www.fifa.com/worldranking/ranking...index.html
FIFA sıralamasında 6'ncı sırada. (Brezilya'nın ise 22. sırada olduğuna dikkat ediniz lütfen.)

Hem ayrıca Barça'dan Tsubasa'nın Portekizli önemli bir de takım arkadaşı var. Bunun yanına belki de Cristiano Ronaldo'nun uyarlamasını bile görebiliriz. Ya da Real Madrid'teki Fago'yu izleyebiliriz.

Sanırım bu gerekçeler yeterli. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
bi sorum olcak dehsetcocuk 6 854 17-03-2017, Saat: 21:12
Son Yorum: dehsetcocuk

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi