Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

U - 22 Madrid Olimpiyatları ile alakalı 2 Sorum var ?

Bu konu; 21 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MompresaN
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barcelona dan Pedro Fonseca ve R. Madrid den Fago U -22 için yaş sınırına takılmaz mı ? Ben onların 22 yaşından büyük olduklarını sanıyodum :kafa:

Umarım Cristiano Romeldo adıyla Ronaldo yu görmem Kararsız
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
A evet haklısın. Ben ülkeler deyince hep bu yaş sınırlamasını unutuveriyorum. ^_^

Orijinal isimler bulmak konusunda sensei zaman zaman sıkıntı yaşıyor. Bu nedenle Ronaldo'yu göreceksek bir isim faciası da onun için yaşayabiliriz, şaşırmam yani.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yaş sınırlaması olsa bile, Olimpiyat milli takımlarında 3 adet yaş sınırını aşan futbolcu oynatma hakkı var her takımın.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bak bu da doğru, mangada bir yerlerde bununla ilgili bir ibare geçiyordu, şimdi sen söyleyince hayal meyal hatırlar gibi oldum.

Herhalde Brezilya bu durumda tercihini Rivaul'dan yana kullanır. ^_^
Zaten bu saatten sonra da Rivaul'sız bir Brezilya düşünülemez.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
RobeCaro
Rivaul
Romeldo

Bunlar olur herhalde Brezilya'nın kadrosunda.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bende madrid olimpiyatlarında arjantinde; Messi,Aguero…,higuain , ispanyada;iniesta,xavi,puyol ,brezilyada ise dani alves,ronaldinho,her ne kadar yeni bir yıldız adayı olsa da neymar , uruguayda ise; muslera,forlan, hollandada ise robben,robin van persie,wesley sneijder , portekizde ise c.ronaldo,nani , almanyada ise ; lukas podolski,philipp lahm,bastian schweinsteiger captain tsubasaya uyarlanmış hallerini görmek isterim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
bi sorum olcak dehsetcocuk 6 856 17-03-2017, Saat: 21:12
Son Yorum: dehsetcocuk

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi